Soumrak dne (1993)

Mám rád drámy.. Ale toto ma veru neoslovilo.

Čas smyslnosti (1995)

Áno, je to taká rozprávka pre "veľkých".

Point Pleasant (2005) (seriál)

Neviem zatiaľ čo si mám o tom myslieť.. Pár vecí mi prekáža (bude spoiler) ako napr. Chlapci sa pobijú a na druhý deň sa rozprávajú akoby sa nič nestalo, mŕtve vtáky na cintoríne ženskú vôbec netrápia a nechá si to pre seba, zhorená ľoď a mŕtvy hňaz sú tiež všetkým u riti a nikto to nerieši... Hororový seriál to po tretej časti nie je, skôr rodinná dráma..uvidím čo bude ďalej, snáď sa to rozbehne. Aspoň že na Christinu sa dá pozerať... No.. Pozrel som všetkých 13 častí.. Mal som si prečítať komentáre, že to neskončí 13-tou časťou a seriál sa ďalej netočil, nemal by som teraz pocit, že ma asi jebne. Nebudem sa rozpisovať, čo mi tu vadilo a čo nie..ani neviem čo mi nevadilo. Od hororu to má asi tak ďaleko ako ja ku astronautovi. Nasratý som, že som zabil toľko hodín, takouto hoädinou. Dve hviezdy za dve hviezdičky postavy Christin a Judy.

Standoff (2016)

Veľa kecov..miestami dosť nudné..niektoré veci nereálne. Veľmi slabé tri, skôr tak 2,6.

Útes smrti (2010)

Do mora ma nedostanú ani za piču.

Lovci hlav (2011)

Na to že je to nórsky film, tak klobúk dole.

Left in Darkness (2006) odpad!

Konečne si viem predstaviť pod slovom "Pičovina" film. Toto bola až špeciálna odpad Pičovina. Hlavná postava totálne vymletená, hlúpa, sprostá, debilná, jebnutá piča, ktorej som mal chuť dať zo pár kopancov do tej nabotoxovanej papuli. Fackt nesympatická, do role sa dostala asi kvôli tým veľkým ceckám, na ktoré v jednom kuse "hľadela" kamera, až to bolo trápne. Musela sa vyspať s celým štábom, aby tu mohla "hrať". Ešte k tomu 21 ročnú, keď na pohľad vidno, že už je stará krava. A ten jej smiešny beh. Ten beeh. Beh. Božeee pomooc. To bolo až zúfalé.. Ja mám nervy. Najhoršie na tom je a to ma vlastne najviac vytáča, že si tá piča myslela ako dobre hrá a brala sa vážne. Tfuj. Akože už som videl veľa pičovín, ale tie sa buď nebrali vážne, alebo to boli také slabé pičoviny, že som na ne zabudol. Dosť. Skratka Toto určite nie je horor! Strata času. Nepozerať!!