A Creature Was Stirring (2023) odpad!

Matička sladká, dobre mi začína tento rok.. Bol to naozaj horor! Niekto sa prežiera evidentne celý rok, nie len cez Vianoce ako hentá herečka, alebo resp. niekto má Vianoce každý deň. No iné som chcel povedať, ale zabudol som čo, jaaaj, že to bola teda sprostosť.. Oblúkom sa treba tomuto vyhnúť.

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Auu auuu to boliii... Ach kurva fix, to je macek bolehlav. Určite by som nechcel byť uvedený v titulkoch, ak by som mal niečo spoločné s týmto....ako to vôbec nazvať? A tie efekty.. Masaker.

Čerstvý maso (2012)

Myslím že tá jedna hviezda je až až za túto, hmm, derie sa mi na jazyk pičovina, ale to by bolo príliš kruté. Nebola to ani komédia, ani horor..no stále sa radšej budem pozerať na lezby ako na buzerantov...ale na toto sa už samozrejme nebudem pozerať nikdy... Taká kokotinka je to správne slovo.

Vlčí lov (2022) odpad!

Taká sračka... Ti kórejčania vôbec nevedia hrať (skoro ako naši slovenskí herci) na to sa nedalo pozerať... Videl som cenzúrovanú verziu, ale keby...toto bola riadna pičovina film.

Nanking! Nanking! (2009)

Zo začiatku riadny masaker, ale potom zbytočne zdĺhavá urevaná dráma, ktorá končí už dávno pred koncom filmu...kto videl pochopí o čom hovorím. Kto nevidel nech si pozrie.

Smrtící ticho (2020)

Taký priemerne priemerný priemer. Raz a dosť.

Napětí (2021)

Zo začiatku ľahké driemkanie až to prešlo ku odspatej nude.

Upír Nosferatu (1922)

Film som videl, keď som mal 8 rokov a pamätám si, že mi pot stekal po tvári a to som mal odpozerané iné horory, takže nemám čo viac dodať. Vlastne mám, keď si čítam komenty, je nutné pripomenúť, že tak vypičeného, kokotského, prijebaného, bradavicami posiateho, pribratého skurvenca ako je psychor len tak neuvidíte. Tfuuuj

Pavučina (2023)

Už keď som zbadal že jeden z producentov je Seth zhúlený magor Rogen, tak som si povedal aaaa kurva..Dve tretiny filmu akási dráma a posledná slušná hororová tretina to u mňa nezachránila..neznášam keď sa postavy správajú nelogicky.. Celé to bolo čudné, asi ako myseľ setha rogena, od ktorého je väčší kokot už len tu ten jebnutý psychohnus psychor. Film celkovo priemer. Tento rok tu boli väčšie pičoviny, ktoré sa tvárili vážne..presne ako existencia psychora.

Škrtič z Martfü (2016)

Hmmmm....kvalitou stále o dve triedy lepšie ako súčasná slovenská tvorba.