The Beekeeper (2024)

Akože až príliš veľmi prehnané, niekto sa túžil priblížiť Wickovi, hmm smola, takže radšej netreba rozmýšľať nad ničím iným, iba nad tým, že čo tam robila tá s drsným ksichtom veľkoritná ohavná, strašne hrozná, alebo hrozne strašná černoška. Fuuj tajbl, keď ich už tlačia do všetkých filmov, tak nech to aspoň kus pretriedia, veď na jej ksicht sa nedalo pozerať a kurevsky ma srala.

Noční koupání (2024)

Takže tu máme prvú veľkú nudu tohto roku.. A treba si zapamätať, že biele dievčatko musí mať černoška za frajera, inak je to obyčajná sedliačka, ktorá nejde s módou. Už je to všade a je mi z tej tlačenice zle. O nič nikto nepríde ak tento film neuvidí, hoci väčšie hovadiny moje oči videli..

Wonka (2023)

Určite budem zase počúvať aký som rasista ale...to takže fakt nikoho nesrala tá malá fúzatá černoška? Zaujímavé, že nikomu nevadilo, keď sa čokoláda (černoška) topila v čokoláde. No asi preto že bola taká fúzatá. A ešte, že sa nik nesťažuje, keď čierne duše napodobňovali rev opíc..vtedy som sa skoro počural od smiechu. Okrem týchto tender vecí (samozrejmosťou je, že negri musia byť všade), je film extrémne naivný, ako muzikál nefunguje, pesničky sú neuveriteľne otravné...viem, že toto už vidieť nebudem. Hviezda za Chalameta a Granta.

610 metrů nad zemí (2022)

Veľmi mi vadili slabučké triky, ktoré vidno najmä z pohľadu zhora nadol..inak nemožno povedať že úplná strata času, ale také poslabšie.

Ateliér smrti (2023)

Taká nuda že tu by jeden nemal problém zaspať aj pri chôdzi..

The Jester (2023)

Amatérizmus z toho strieka na všetky strany a ja som nasratý ako žena keď má krámy. Strata času.

Bod obnovy (2023)

Na to že je to český film

Jetski (2022)

Také škaredé ženské, že človek až fandí tomu animovanému žralokovi... Ale celkovo som už videl ďaleko väčšie pičoviny, takže za dve.

Den díkůvzdání (2023)

Celkovo žiadna sláva, ale miestami sranda a lepšie ako tie kvantá chujovín, ktoré sa natáčajú v poslednom vaše... pozerateľné.