Paradise PD - Part 2 (2020) (série)

Úžasná druhá séria bola rovnako dobrá ako ta prvá.

Paradise PD - Part 1 (2018) (série)

Presne ako Brickleberry. Tvorcovia trafili presne môj zmysel pre humor takže za mňa plný počet a som zvedavý čo prinesie druhá séria.

Ve vysoké trávě (2019)

Čistokrvná hororová bomba ktorá mi sadla presne podľa mojej chuti. Mysteriózny horor aký som už dlho nevidel. Úžasný dej pri ktorom musí človek rozmýšľať. Krásna kamera, úžasné herecké výkony a neuveriteľne dobrý scenár. Ale to čo iné sa dalo čakať keď sa spojí najlepšie duo otca so synom? Presne takto úžasný horor aký dokáže vytvoriť Stephen King a jeho syn Joe Hill. Veľká poklona.

Vlak do Pusanu (2016)

Bez debaty jeden z najlepších zombie hororov ever.

Sexy Jexi (2019)

Film s dobrou myšlienkou a kritikou na dnešnú dobu v ktorej už nikto nevydrží bez telefónu. Par podarených vtipov to ale nezachráni. Zato je ti ale fajn jednohubka ktorá neurazí.

Nenávist (2020)

Hneď na začiatok, ta jedna * je len a len za prvých 25 minút filmu, kde ešte film vyzeral že môže byť aspoň v pohode B-čko. Ale následne sa film ponoril do vôd C-čkovej srwčky z ktorej sa nedokázal vytiahnuť a keď sa ukázali záverečné titulky si potvrdil svoje prvenstvo v týchto vodách. Hlavná príbehova linka korra skákala z prítomnosti do minulosti a zase naspäť, sa dala zvládnuť veľmi dobre ale režisér robot braku to nezvládol absolútne. Namiesto toho aby ukázal celú sekvenciu z minulosti každú na 3 menšie, keď si zoberte že v minulosti sa odohrávali 4 príbehy ktoré sa dali normálne uložiť ale pán režisér sa rozhodol z nich spraviť mini útržky a naskladať ich na seba ako vrstvy v burgri. Keďže tento nápad bol úplne hlupy a nefungoval už od začiatku film stratil atmosféru. Následne prišol aj o pocit strachu keď film zabíjali jumpscaremy ktoré boli tak lacné a absolútne nefungovali. Taktiež nezvládol napísať postavy ktorým by ste chceli fandiť a súcitiť s nimi, keďže boli ploche a bez kúska duše a tak vám bolo jedno čo sa s nimi v priebehu filmu stane. Ale najviac ma naštvak tým že zmenil klasický výzor duchov ktorý strasili v sérii Ju-On, títo duchovia boli vždy biely ako stena a v originále strašila len Kayako s jej synom, načož tu strašili všetci čo umoreli a vyzerali ako lacná verzia zombies z nejakého TV filmu. Absolútna katastrofa ktorá nemohla dopadnúť už horšie.Ale po príklade série Ring aj The Grudge nemohla chýbať a musela svoju už mŕtvu sériu pochovať ešte viac než bola. A to som si myslel že už sa táto mŕtva séria pochovať viac ani nedala.