Průsmyk smrti (2006) (TV film)

Natočeno podle skutečné události Je to Ruský videofilm z války v Čečně. Nenechte se však zmást. Tento čtyřdílný film strčí do kapsy mnohé americké velkofilmy. Je to opravdu syrově a reálně podaný příběh malé Ruské skupiny uprostřed území ovládaném povstalci. Je to podobné filmu 9. Rota. Jen z jiné války a s jinou skupinou.

Brigada - Brigáda (2002) (série)

Poněkud zapomenutý seriál. Sledující osud 4 přátel. Příběh o vzestupu moci a pádu na samé dno. Z prostředí Ruské mafie.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Dle mého názoru nejlepší díl série a jeden z nejlepších akčních filmů poslední doby i celkově. Konečně uvidíme všechny hrdiny předchozích částí pěkně ve společnej akci. A proti nim Dwayne ,,The Rock" Johnson. Skvělej akční zážitek zaručenej. A co je nejdůležitější. Návrat starý party kterej začal v předchozí části je zde vyhozenej o několik levelů vejš. A to filmu hodně přidává.

Světová invaze (2011)

Moc jsem od tohoto filmu nečekal. Trailer ve mně vzbudil dojem že to bude hlavně o efektech a propagace U.S. Army. Sice jsem se moc nespletl ale kupodivu já jim to žral od začátku až do konce. Po celou dobu jsem nedokázal odtrhnout oči.

Cestou lvů (1999)

Zde můžete vidět stárnoucí pár manželů Adamsonových kteří vychovali a vypustily zpět známou lvici Elsu. Nadále usilují o záchranu lvů a tvrdě bojují proti pytlákům. Opět natočeno podle skutečných událostí z let 1971 - 1989. Jedná se o poslední díl volné trilogie Volání divočiny.

Divočina patří lvům (1972)

Volné a méně známé pokračování filmu Volání divočiny sleduje osudy Elsiných lvíčat která se narodila a žijí jako divocí lvi. Nespoutaní člověkem jako jejich matka. Opět natočeno na motivy knihy ,,Příběh lvice Elsy". Podle vzpomínek Joy Adamsonové.

Volání divočiny (1966)

Filmová podoba knihy Joy Adamsonové ,,Příběh lvice Elsy" popisuje osudy Joy a George Adamsonových kteří se starají o osiřelé lvíče. Ze kterého vyrostla snad nejznámější lvice na světě. Elsa. Nádherný a dojemný příběh natočen podle skutečných vzpomínek Joy.

Hvězdná pěchota (1997)

,,Atom na ně Rico !" Brouci útočí a nebude to zrovna lehkej boj. Můžete sledovat osudy Johnnyho Rica a jeho přátel v různých složkách armády. Tento kultovní film se dočkal dalších dvou přímých pokračování které jsou bohužel znatelně slabší.

Gremlini (1984)

Nesmí se namočit, Nesmí být vystaven přímému světlu, a nesmí nic jíst po půlnoci. Co když se některé pravidlo poruší ? Tak očekávejte že se začnou množit žravé potvůrky. A bude s nima sranda.

Gamer (2009)

Když hrám už nestačí pouze virtuální realita. nastupuje nová generace her. Her kde hráč ovládá skutečné lidské bytosti.