Fight ippatsu! Džúden-čan!! (2009) (seriál)

Autor evidentně má své úchylky... Ale já se skvěle bavil. Není to geniální, ale jako oddechovka je to super:)

Blue Seed 2 (1996)

Příjemný přídavek (obzvlášť poslední díl mě bavil). Ovšem jak dokázali udělat anglický překlad horší než u předchozí části série je pro mě nepochopitelnou záhadou.

Blue Seed (1994) (seriál)

Výborný kousek ze staré školy. Na konci jsem se usmíval jak trubka. Škoda toho překladu z japonštiny do angličtiny. Protože je uplně zoufalej. Pokud se dostanete k nějakému amatérskému, bude pravděpodobně o 100% lepší.

Piráti z Pacifiku 2 - Odplata! (2008)

Pokud přežijete střih, za kterej občas patří uříznout ruce v ramenou, toporný překlad, kde občas bádáte, jak to bylo myšleno a sem tam slabší triky, tak dostanete výborný příběh, který má hlavu a patu. Hlavně by se MIDO mohlo naučit, že používat na všechno americké poznámky o největších hitech v čechách moc nefunguje. Je to výborný Thajský film, i když to nejlepší asie není - to ani zdaleka ne.

Piráti z Pacifiku - Zrada, vášeň, magie a pomsta! (2008)

D.N. Angel (2003) (seriál)

Chvilku to potřebovalo k rozjezdu. Je to pro kluky okolo 13-15-ti let. Moc jsem si to užil.

3x3 Eyes (1991)

Jako předělávka prvního dílu mangy je to dobré. Některé události chybí, ale pocit zůstal. Jenže... ten pocit vám něřekne jak to bylo / bude dál.

Bloody Monday (2008) (seriál)

Oproti manze, ubylo toho co nutí IT slintat. Herecké výkony nejsou dokonalé... Jenže... Jenže ono to funguje jako máloco. Čekání na další díl vás napíná. A atmosféra vás veze s sebou. Piloty obou dvou sezón by klidně mohly bejt filmy. Sice se hlavní postava chová trošku dětsky, ale on vlastně dítě ještě svým způsobem je. Snad je to občasné končení odpočtu na číslici 0:00:01 by mohlo přestat

Sherlock Holmes (2009) odpad!

Další velké sklamání. Vezmeme hrstku informací z knížek o Sherlocku Holmesovi, zamícháme do půl tuny amerických klišé a doplníme další půl tunou akce... Výsledek? Znechucení... Starému ruskému holmesovi nešahá ani po kotníky.

Avatar (2009)

Pokud toužíte po nádherné grafice a kouzelném světě, Avatar vám ji dá. Pokud toužíte po příběhu, nebo nedej bože atmosféře, nechejte si zajít chuť a raději si pusťe Černočernou tmu. Avatar je nevuěřitelně dlouhá předváděčka toho, co jde udělat s počítačem, ale příběh je jen upravená Pokahontas. Postavy jsou takové, jaké jste viděli v miliónu jiných filmů, příběh je taky po stopadesáté opakované kliše...