Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Famózní nářez. Skvělé hlášky. Takoví už druzí nebudou. Tahle parta drsňáků mi bude chybět.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

V cestování v čase jsem se ztrácela, ale film jako takový špatný není. Hlavně závěr byl nečekaný.

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

"It's bigger than you" a nevěřícný výraz Dwayna Johnsona :D Ano taky se divím, přece jenom on je obr. Moc mu tahle role starostlivého taťky nesedí. Ale film je plný dobrých hlášek, je vtipný a příjemně ubíhá.

Smrtonosná past 2 (1990)

Jednička byla skvělý nářez, tenhle film byl trochu slabší, ale nebylo to špatné. Ale ten dabing, to byl zážitek na který chci zapomenout... Celý film jsem litovala, že nekoukám na originál, úplně mi to zrujnovalo zážitek.

Muž na hraně (2012)

Sam Worthington? Ten Sam Worthington? Z Avataru? Vypadá tu jako největší ztroskotanec a bezdomovec a hraje... No Avatar zřejmě nedopadl tak dobře jeho zásluhou, on je omyl.

Souboj Titánů (2010)

Asi nejhezčí z celého filmu byl pegas, obrovské zklamání...

Nepřítel pod ochranou (2012)

A třaslalo se tou kamerkou jak na venkovské tancovačce válíme polku. Bych toho kameramana pověsila do sklepení za palce. Zmatené, nepřehledné, nudné, bez drivu, natažené na nic.

Kronika (2012)

Způsob, kterým byl film natočený se mi zpočátku ale vůbec nelíbil, časem jsem si zvykla a nebylo to tak hrozné. V dnešní době příjemná změna ve stopáži a obsahem a myšlenkou film nebyl vůbec špatný

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

I přes nesympatického, necharismatického a ničím zajímavého ústředního hrdinu byl tento film cca od druhé poloviny příjemným společníkem.