matka! (2017)

Perfektne opracované filmárske dielo, ktoré vibrovalo mojimi žilami až do konca. Tlak sa mi dvíhal a klesal, za mňa určite pôsobivé. A za rok 2017 som videla konečne niečo poriadne.

Všechno nebo nic (2017) odpad!

Irónia, že som fanúšik Evitoviek. Filmovým dielam odpady nedávam, pretože aj snaha sa cení. Ale tu sa radšej nikto nemal snažiť, aby film nakrútil. Sklamanie a obrovské. Do plaču.

Švýcarák (2016)

Nebudem a ani nemienim hľadať v tom nejaký hlbší zmysel o priateľstve, samote a a ani nechcem z toho vyprdnúť nejakú emočnú duchaplnú poentu. Soundtrack 5*

Dcera nejlepšího kamaráda (2011)

Za tú facku a ten vianočný pozdrav, ktorý stál za to, to má u mňa malé bezvýznamné plus. Mínus nudný obsah, nudný ľudia, nudná pointa. Životom obohraný stereotyp, kedy si chlap kompenzujúc svoje staré kolená utešuje "mladosť" v náručí šteniatka. Tá mu to opätuje lebo sama vlastne nevie, čo od života chce. No šťastný párik sám o sebe. Niet čo dodať.

Oculus (2013)

Tak tomuto sa povie horor. Dve časové roviny sa prelínajú a diváka vedú k nervovému vypätiu. Veľmi dobrý ducharský film.

Vynález (2004)

Režisér z toho chcel určite urobiť niečo veľkolepé, ale v konečnom dôsledku to bolo chaotické a pre bežného diváka ne-pozerateľné. Keďže nie som technický typ človeka, šialene ma to nudilo. Čakala som na tému cestovania v čase niečo viac.

Lady XXL (2006)

Tento film ma dojal. Ale vážne. Má horšie momenty ale aj svetlé chvíle.

Mama (2013)

Dobrá atmosféra a zasa po dlhšej dobe príjemný hororik, ktorý ulahodi a navodí pocit spokojnosti. Veľmi dobré výkony mladých herečiek a ich krásne tváričky tam pasovali ako uliate.

Star Trek: Do temnoty (2013)

V prvom rade by som do popredia vyzdvihla charizmatického Benedicta, ktorý zatienil a to dosť výrazne Zacharyho a a Chrisa, 3D projekcia určite urobila svoje aj keď tempo značne zlyhávalo za jednotkou, no môj celkový dojem to nepokazilo. Vôbec som sa nenudila, scény sršali dobrými efektami. Kiežby sa také niečo premietalo aj 3 krát do roka. Uvítala by som to. Žij dlouho a blaze! 9/10