Goro, bílý pes (1980) (seriál)

4 hvězdy spíš za vzpomínku, protože seriál si pamatuju jen matně. Každopádně vím, že jsem u něj hrozně brečela a celou dobu přála Gorovi, aby už nebyl zmaten a setkal se s Reiko:-)

Nekonečný příběh (1984)

Jak já milovala tenhle film. A jak jsem ho prožívala. Chtěla jsem taky lítat na Falcovi:-) Bastien, kterej začne číst knížku a tím prožívá příběh očima Atreje (který ztělesňuje Bastiena v pohádkové říši, oba jsou jakoby propojeni...), příběh o záchraně říše Fantazie, kterou požírá Nicota...troufám si říci, že jsem od té doby, co jsem poprvé viděla Nekonečný příběh, NEviděla žadnou jinou dobrodružnou pohádku, která by mě tak zaujala, tak dostala jako Nekonečný přiběh. Nekonečný příběh pro mě zůstane vzpomínkou na dětství, zůstane pro mě krásným dobrodružstvím. A i když už jsem dávno odrostla dětskému věku, pořád pro mě bude tenhle film jedním z těch nejlepších. A výborná písnička Limalh - Never Ending Story, ta prostě nemá chybu:-)

Já, legenda (2007)

Po shlédnutí filmu v kině (což už je nějakej ten pátek) bych ohodnotila film tak max. 3 hvězdama. Will běhající po městě, Will běhající za srnou (či co to bylo), Will zabíjející ty nakažený a po setkání s tou holčinou spousta keců o bohovi. To poslední pro mě byla silná káva. Ok, po shlédnutí filmu na dvd a pak i na HBO, přidávám jednu hvězdu, i když - Will běhající po městě, Will běhající za srnou (či co to bylo), Will zabíjející ty nakažený a po setkání s tou holčinou spousta keců o bohovi - tohle všechno tam je pořád. A ty kecy o bohovi mě štvou pořád, možná ještě víc. Jen jsem se asi snažila pochopit film víc a koukat se na něj trochu jinak než v kině...určitě stojí za podívání, ale zázraky od něj nečekejte...

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Před chvílí jsem dorazila z kina. Docela mě udivil počet lidí, kterých bylo v sále víc jak půlka. To už jsem dlouho v kině neviděla. A teď k filmu. Jednička byla superová. Bylo to něco novýho. Dvojka...prvně pár negativ: a) nepřehledný boje, chvílema jsem fakt nevěděla, kdo je kdo; b) celkově moc bojů, až je to chvílema nuda; c) ty jsi mi to neřekl, ty mně taky ne...na konci, miluju tě, miluju tě...tohle tam být taky nemuselo, protože přestože je Megan krásná baba a Shia výborně hraje, tak z nich necejtím to co by podtrhovalo slova miluju tě............a teď pár pozitiv: a) v průběhu filmu jsem postřehla pár výborných vtipů; b) opět výborní transformeři (někteří noví mě fakt bavili, např. dvojčata:-)) c) výborná matka pod vlivem trávy:-) d) skvělej Shia LaBeouf a taky mě potěšil Josh Duhamel:-) Co dodat? Atmošku to mělo, výborný záběry, dobře zahraný...Na jedničku film nemá, ale za podívání určitě stojí. Slabší 4 hvězdy:-))) Ještě bych dodala, že jsem chtěla jít na dabovaný trasformery, ale nakonec jsem je dala s titulkama a koukám, že jsem neprohloupila:-))))

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Vzpomínkovej film. A musím říct, že mě potěšil. Ne, nenudila jsem se tenkrát, nenudila jsem se ani teď. Film měl příběh, akci...a Kurtův stejnej výraz po celej film, výbornej. Co jste čekali? Že se tam začne z ničeho nic smát či tak něco? Ale prosim vás, to by se do tohodle filmu fakt nehodilo. Voják, ve kterým potlačili emoce musí mít jeden výraz a nedat na sobě znát cokoliv. Jedinej jinej výraz ve tváři měl Kurt, když mu ukápla slza. A to je v pořádku...když zjistil, že je taky něco jinýho, že se dá žít taky jinak, než jen zabíjet lidi beze zbraní na blbej povel někoho...Já jsem spokojená a fakt jsem tenhle film po letech viděla ráda:-)

Láska na inzerát (2005)

V podstatě jednoduchá romantická komedie, i když něčím trošku jiná. A šťávu jí dodala Diane Lane a John Cusack (taky vám přišel John lehce obtloustlej v obličeji?). Já se bavila:-)

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Co k tomu říct...od původního filmu, kterej byl mooooc zábavnej to má daleko, ale tak koukatelný to je. Dost opakovaných vtipů, Eva Jeníčková tu vypadá hrozně...nechápu ty chlapy, že se o ni i po 25 letech tak "perou", ale budiž. Nic novýho, ale neurazí. Byla jsem na tom v Gold Classu, tak jsem se u filmu aspoň dobře najedla:-)

Zpověď královny střední školy (2004)

Docela zábavnej teenagerskej film :-) Lindsay mě tu baví...Megan nic moc, Adam Garcia - tady odpornej (v divokých kočkách super)...žádný převratný dílo to není, ale neurazí:-)

Hra na schovávanou (2005)

Celkem zajímavě vymyšleno, divně zpracováno. Pro mě to nemělo atmošku. Po prvním shlédnutí - lehce překvapivej konec. Po druhým - nuda. Hvězdy za dobrej námět, De Nira a Dakotu;-)

Bláznivá školka (2003)

Do kina bych na to nešla, ale jinak je to celkem zábavnej film:-) Pár těch dětiček mě v kombinaci s Murphym bavilo. A pečovatel v podání Steva Zahna byl taky libovej:-)))