Příšerná tchyně (2005)

Tenhle film je o bitce mezi nastávající tchýní a snachou:-))) Chvílema jsem se bavila...chvílema nuda.

Román pro ženy (2004)

Ještě teď slyším svýho tátu a ostatní, jak se tlemili tenkrát v kině:-))) Ať už je děj jakejkoliv, tak momentů, kdy se člověk může (a musí) od srdce zasmát je tam fakt požehnaně:-))) Výborná Simona Stašová, neumím si v té roli představit nikoho jinýho:-))) Vtipná Laďka Něrgešová, vtipnej Jarda Nosek...i teď mám úsměv na tváři, když si vybavím některý gegy:-))))

Lásce na stopě (2001)

Pěknej romantickej film. V podstatě jednoduchej děj, ale hodně chytlavej. Myslím, že se nenajde nikdo, kdo by si nepřál, aby už konečně Cusack sehnal tu správnou knihu a aby se na scéně konečně objevila ta pravá bankovka:-)))

Motel smrti (2007)

Tak jo, bylo tam pár lekaček, pár momentů, kdy mě lehce zamrazilo, určitou atmošku to mělo, ale celej film o tom, že jdu do motelu, tam se setkám s nějakejma narušenejma divnejma lidma...no, ještě že má ten film jen něco málo přes hodinu:-)))

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Celkem vtipnej film, ale jsem ráda, že jsem na něj nešla do kina (jak jsem původně plánovala), bylo by mi líto peněz:-((( V podstatě mě film zklamal.

50x a stále poprvé (2004)

Docela zajímavej nápad. Dneska si tě pamatuju, zítra nevím kdo jsi:-))) Sandler při vymýšlení scének, jak se s Drew seznámit nemá chybu:-)))))))))))))))))) Jj, tak tenhle film mě bavil:-)))

Nepolíbená (1999)

Drew jako ošklivá redaktorka...Drew jako studentka střední školy. Už ne tak ošklivá, i když první den, co šla do školy...to teda nebyl moc fofr:-))) A s tím sombrérem na palici...uff:-))))))))))) Vtipnej příběh. Výkon Drew a Davida hodně v pohodě:-))) No a že je tam rodící se láska, to je asi jasný. I když s malou zápletkou, kdy on si myslí, že je chytrá středoškolačka (hezká...no, postupem filmu se to zlepšilo:-)) a ona je to zatím nepolíbená pětadvacítka:-)))

Total Recall (1990)

Film jsem poprvé viděla v kině. V našem malém kině Vysočina (možná už se teď jmenuje jinak nevím, asi sto let jsem v něm nebyla, kdoví, jestli ještě premáva). Po pravdě jsem odcházela z kina zmatená jak Goro. Ani nevím s kým jsem v kině byla, ale vím, že jsem ještě dobrou hodinu rozebírala kdo jak kdy proč. Po letech, když jsem viděla film na videu jsem si teprve ujasnila kdo jak kdy proč. Ale byla to fuška:-))) Výbornej film, dobrý triky, dobrý herecký výkony.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Jak píše golfista...když jsem odcházela z kina, byla jsem rozpačitá, zklamaná...když jsem viděla film podruhé, potřetí, tak jsem si ho oblíbila:-) Výbornej Haley Joel Osment a Jude Law. A vůbec ta myšlenka, že malej robůtek hledá modrou vílu, aby z něj udělala člověka, jako udělala člověka z Pinochia, aby ho měla maminka ráda...ježiš, jak to píšu, tak mám zaslzený oči. Ti ufoni na konci, to bylo lehce přehnaný, ale mělo to svůj význam, protože tu bylo ukázaný, že všichni ti, koho si malej robůtek pamatoval už jsou mrtví, jen on stále "žije". A když mu umožnili strávit den se svou milovanou maminkou, to pro mě byla silná káva. Myslím jako silně dojemná. Hodnocení 5 hvězd bez diskuze.

Den nezávislosti (1996)

Tenhle film jsem viděla taky asi 10x:-))) A zrovna nedávno jsem se na něj koukala někde v telce. Dobří herci, dobrý efekty a zase nás ti amíci zachránili. Zatleskáme jim? :-))) Tohle je jediný, co mi na tom filmu vadí. Jinak ho beru jakej je a koukám na něj ráda:-) Jeff jako mírně prdlej technik, kterej odhalí odpočítávání zkázy - výbornej:-) Výbornej Will Smith:-) Slabiny, jako že velkej americkej prezident sedne do stíhačky (nebo co je to za lítací krám) a hurá na ufony...ha ha ha:-))) Víc to pitvat nebudu:-) Jak jsem psala, beru film jako celek a ten se mi líbí:-) Zábavný to je, na konci trochu dojemný (když se ten ožraleckej práškovací otec "obětuje" pro záchranu lidstva), 4 hvězdy:-)