Temné vody (2005)

Teče tam voda a teče tam voda, a to je tak celý.

Moje super úžasné šestnáctiny (2005) (seriál) odpad!

Sice mi to trvalo, ale když jsem to začala brát jako morbidní parodii onoho samého, dost mě to začalo bavit. Je to vlastně skoro umění! Dokonale to prezentuje širokou paletu lidské debility. Ale hvězdičku tomu nedám.

Is It College Yet? (2002) (TV film)

Možná je tam moc sentimentu na úkor humoru, ale je to přece konec Darie. Sledovat, že se vlastně v poslední episodě postavy dost změnily oproti začátku bylo zvláštní, ale logické vyústění - zvláštní, protože v animácích se tohle běžně nestává. Každopádně Daria mi bude chybět, protože byla sakra vtipná.

Next (2005) (seriál)

"Ty si tu zlatou kombinézu pro mě neoblečeš? No tak to next."

Sylvie (2003)

Sylvia Plath byla vždycky moje oblíbená autorka, a proto mi bylo dost zatěžko v její roli sledovat Gwyneth Paltrow. Ta ať dělá, co dělá, bude vždycky působit jako arogantní kráva a stejný dojem jsem měla právě z jejího podání Sylvie. Vůbec to nenakouslo témata, která mi připadala pro autorku klíčová, a byla to nuda, nuda, nuda. Doufám, že někdo snad natočí film, který by Plath ukázal i v jiném světle. Co tam dělal Daniel Craig mi není jasné.

SLC Punk! (1998)

Ze začátku docela vtipná, potom už jen blbost. Vykrádačka Trainspottingu jako vyšitá, ale o dost horší. Po polovině už mě to prostě jenom sralo, a byla jsem ráda, že to proboha končí.

Otesánek (2000)

"Ty ho vůbec nemáš rád! Kdy jsi ho třeba naposled lakoval?" První hodina mě naprosto vzala, potom už se to zbytečně táhlo. Samotný Otesánek jako synáček důkladně vykosťující každého, kdo vstoupil do bytu byl ovšem úchvatný.

Voda pro slony (2011)

Koukalo se na to docela dobře, ale nenašla jsem v tom nic, co by mě ztrhlo. Možná, kdyby to dopadlo jinak, konec mě absolutně zklamal.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

No, alespoň, že když nemluví tak docela dobře vypadá. Když si odmyslím to vetešnictví co nosí na krku.

Fakulta (1998)

To byla taková příšernost, že tomu těch pět hvězdiček musím dát.