Elitní komanda zblízka (2012) (seriál)

Už z upoutávek bylo jasné že se většinou natáčelo ve výcvikovém středisku v Čr. Rychlé střihy jsou teď módní, mně to dost vadilo, neustále opakování taky. Když už se do toho projektu Prima pustila, měla jednotlivé díly dát minimálně 45 minut a ne 25. Proč to uvádí nějaký neznámý zelený baret, proč ne třeba Richard Marcinko. Uvidíme jak se to vyvine dál. Zatím spokojenost.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Tohle má do odpadu hodně daleko! Na Novu docela dobrý seriál, po prvním dílu. Scénáristi neznají zákony a předpisy které platí v Čr, to mají ale ve všech seriálech, měli by si najmout poradce. Ať neplácají herci před kamerou blbosti. To ale platí i o lidech kteří tady hodnotí filmy a seriály které neviděli.

Mistři zastavárny (2009) (pořad)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů na History. Skvělá zábava, Rick je jako obchodník hajzl ale není podvodník. Chce vydělat.Divím se co všechno mají lidi doma. Vžycky mě překvapí Rickovy znalosti.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Totální blbost ale jak říká klasik: "Nohy Alžbety Stankové jsou ozdobou tohoto filmu" Nejen její nohy ale Alžbeta Stanková je jediný důvod proč se dívat.

Jednotka zvláštního určení (2006) (seriál)

Jednoznačně jeden z nejlepších seriálů s vojenskou tématikou. Slabší díly jsou, jako v každém seriálu, běžné. Pohled na speciální jednotky a jejich manželky s rodinami, je originální. I když manželky jsou někdy na zabití. Ne že by mě některé díly nevytáčely, jako celek špička. Dennis Haysbert a Max Martini odvedli skvělý herecký výkon. Patriotismus a hvězdy s pruhy, nejsou jako v jiných seriálech, na prvním místě. Tvůrci si dokonce dovolili kritiku amerického systému, to stojí za pochvalu. Viděl jsem všechny díly, natočených sérií. škoda že seriál skončil.

Expozitura (2009) (seriál)

Vždycky jsem si myslel že nic horšího než "Kriminálka Anděl" nemůže v česku vzniknout. Omyl Expozitura to překonala. Scénář pánů Klímy a Kroupy nemohl být tak špatný a proto dávám jednu hvězdičku. Samotný první díl byl děsný, byť skvěle herecky obsazený.

Red (2010)

Skvělá oddychovka, role přesně pro Willise. Nenápadný drsňák ze CIA. Skvělá obsada herců. Pro fanoušky akčních filmů je to po dlouhé době americký film u kterého se nenudí.

Vrahouni (2010)

Skvělá oddechovka na odpoledne. Ashtona Kutchera nemusím ale krásná Katherina Heigl je to pravé.

Souboj Titánů (2010)

Proti filmu Souboj Titánů z roku 1981 slabý odvar. Lepší efekty ale děj skákal nelogicky z místa na místo. Těšil jsem se na filmovou klasiku s novými efekty a NIC.

Princ z Persie: Písky času (2010)

PC Hra, podle které vznikl film, byla skvělá. Film je pouze průměr. Dobrá pohádka na dobrou noc.