Lakshmi a já (2007)

Zajímavý pohled na život jedné chudé dívky, která posluhuje těm bohatým, jen aby uživila své bratry a sestry. Uvedeno na Filmovém festivalu Jeden svět 2008

Láska + nenávist (2005)

Dobře natočené se zajímavým dějem. Gradace se super pointou. Uvedeno na 40. ročníku Mezinárodního Filmového Festivalu Karlovy Vary 2005

Můj přítel z Fara (2008)

V případě, že zde skutečně tíhnete ke srovnávání s filmem Kluci nepláčou, musím se jednoznačně zastat tohoto méně známého filmu. Příběh byl mnohem autentičtější,mnohem propracovanější a zajímavější. A 10 bodů hlavní představitelce, že se na ní dalo koukat na rozdíl od chlapecké Hilary Swank u které nechápu, komu se jako kluk mohla líbit. A další plus za výborné herecké výkony.

Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka (2008) (pořad)

Opravdu, ale opravdu mi trvalo dobrých 10 minut než jsem skutečně uvěřila tomu, že to co vidím se mi nezdá. Je vážně neuvěřitelné, jak nevkusné věci je dnešní společnost ochotna a schopna konzumovat. A na druhou stranu proč ne. Paris hledá BFF v reality show v ruce třímajíc obrovské kýčovité růžové pštrosí pero, tak proč se večer u televize neodvázat a trochu se nezasmát s popcornem a rajčaty v ruce. Ale pozor: Všeho s mírou, děti!

Daria (1997) (seriál)

Kdybych mohla poděkovat světu za nějaký vážně významný počin, byla by to tahle bizarní nádhera, která na mně v dětství nenechala nitku suchou. Hrdě mohu prohlásit, že "Akce Daria" splnila svůj účel a plně utvořila můj dnešní pohled na svět. Flegmatický, Sarkastický, Cynický, Nihilistický, Uštěpačný a jen trošku Egoistický aneb "Co tě nezabije..." Typický rozhovor mých středoškolských let - Kámoška na adresu spolužáka: Neni ti ho líto? Já: Mě je jich líto všech, ale úplně nejvíc je mi líto mě.