Hrdinové (2006) (seriál)

Prvá séria výborná, no potom to ide, žiaľ, od desiatich k piatim. Dál som si tú námahu a pozrel všetky diely, no najmä predposledná a posledná séria občas až hraničili s idiotizmom. Škoda toho.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Tak ako sa mi 4, 5, 6 i 1 páčili, tak mi dvojka nesadla. A ako je Natalie Portman super, tak mi celý čas vadil Hayden Christensen. Žiaľ, toto šlo mimo mňa, niektoré scény mi prišli úplne od veci. 2,5*

96 hodin: Odplata (2012)

Nuž ak by tam hral niekto iný ako Liam Neeson, asi by to nemalo ani tie 3*. Ale jemu taká rola zjavne sedí...

Gándhí (1982)

Takéto filmy sú asi skôr o vzdaní holdu osobnosti ako o "zábave". Napriek trom hodinám som sa však nenudil ani chvíľu a je to skvelá pocta Gándhimu. Ben Kingsley je skvelý.

Interview (2014)

Dobrý nápad s veľkým priestorom na sebarealizáciu, škoda, že film pokazili viaceré, nazvime to podpriemerné, scény. Keby bol scenár trochu prepracovanejší, mohol to byť skvelý film. Ani paródia totiž neznamená, že úroveň humoru musí ísť neprimerane dole. Sony sa môže Severnej Kórei poďakovať za dokonalú reklamu. Aj keď po zhliadnutí začínam pochybovať, či nešlo o vlastný marketing :)

Povstání (2013)

Autentickejšie to už asi nejde. No napriek tomu mám pocit, že spojiť videá z youtube do filmu z neho ešte výnimočný dokument nespraví. 3,5*

Výchozí bod (2014)

Trochu tomu chýbalo napätie, ale inak celkom zaujímavý príbeh. 3,5*