38 (2014)

Neviem ako by sa to dalo natočiť lepšie - vzhľadom k téme to nebolo smutné viac ako je nevyhnutné, naopak bolo tam hádam viac veselých momentov ako smutných...

A co teď? (2011)

Príjemný, možno až príliš pokojne plynúci film. 3,5*

Bratři (2009)

Americká špecialita robiť remake z európskeho filmu, ktorý bol v kinách pre pár rokmi len preto, aby americkí diváci nemuseli čítať titulky. V tomto prípade však veľmi dobrý, najmä na N. Portman sa dobre pozeralo.

Správci osudu (2011)

Matt Damon a Emily Blunt sú super, no niečo tomu chýbalo. Takýto skvelý námet si jednoducho zaslúži prepracovanejší a asi aj komplikovanejší scenár. Niečo, nad čím treba rozmýšľať. 3,5*

Na hraně zítřka (2014)

Pre mňa 3,5*. Scenár a námet je naozaj super, no niečo mi tu chýbalo, azda najviac asi dynamika a tiež pocit, že tým ľuďom na plátne fandím, aby im to vyšlo. Síce som fandil Emily Blunt, a trochu aj Tomovi Cruiseovi, no najmä preto, že mi boli sympatickí, nie pre ich postavy... (OK, E. Blunt nemá zlú postavu :)) ) Akosi to všetko išlo mimo mňa.

Cesta na západ (2014)

Mať tak o 30 min. menej, bol by to zaujímavý film. Takto to bolo čakanie na jeho koniec.

Velký Gatsby (2013)

Dokonalé to nie je, no napriek tomu každý, kto moju pozornosť zaujme na vyše dvoch hodín, musí niečo vedieť. A treba povedať, že sa bolo na čo pozerať. Najmä vizuálne, no aj príbeh pre mňa stál za to. 3,5*.

Vyměřený čas (2011)

Skvelá myšlienka, Amanda Seyfried no celkovo ten film nejak nefungoval. Nebol napínavý, občas som sa dokonca nudil. Čakal som viac.

Hořící keř (2013) (TV film)

Skvelé, aj v strednej Európe sa dá vyprodukovať po každej stránke vynimočný film.

LEGO® příběh (2014)

LEGO je skrátka LEGO a keď zrazu tí panáčikovia hovoria, a veru celkom vtipne a aj príbeh je na animák slušný, tak je to za silné 4*.