2012 (2009)

áno, áno, uznávam, efekty nič moc, každú sekundu sa niekto zachránil, nelogičnosť bola na každom kroku, ale...Napriek tomu ma film vtiahol a napätý som bol ako struna počas celého filmu

Nelítostný souboj (1995)

Dobré. Nadpriemer. Predsa len však tam niečo chýbalo. Možno trocha originality. Stopáž mi nevadila. Najlepšia scéna jednoznačne reštaurácia. De Niro je super, človek by mu uveril, aj keby hral muchotrávku. A Al Pacino jak by dál.

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

skvelý dobrodružný film. Už začiatok a naháňačka nad cirkusom vo vlaku je plná zaujímavých nápadov. To pokračuje v celom filme. Indyho veľmi dobre dopĺňa Connery, aj vďaka nemu je film komédiou. Len tej akcie je možno trošilinku veľa, ale filmu to veľa neuberá

Sunset Boulevard (1950)

Zvláštny film o zvláštnej žene zrežírované zvláštnym režisérom. Zvláštne dobré sú herecké výkony, výprava a aj námet stojí za to, ale to je tak asi všetko. Zvláštne (pre mňa) sú hodnotenia ostatných užívateľov. Zvláštne, mňa to totiž nejako neoslovilo. Očakávania boli asi väčšie ako výsledok. Zvláštne je, že sa neviem rozhodnúť medzi 3 a 2 hviezdami. Som zvláštny, tak 3, ale slabšie

Paranormal Activity (2007)

vidím, že Paranormal activity má dosť rozporuplné hodnotenia. Od chvál až po sklamanie. Zaraďujem sa k druhým. Potenciál by tam bol, ale to je asi všetko. Nelogickosť v niektorých momentoch, strašidelnosť ako tak jedine v noci, hlavní hrdinovia ma nejako zvlášť nechytili za srdce. Inak na to, že ona bola študentka a on obchodník s cennými papiermi, mali celkom slušný dom :)

Lepší už to nebude (1997)

Nebralo ma to. Všetko to stojí a padá na výkone Nicholsona. Keby niet jeho, som si istý, že aj viacerí idú hodnotením dole. Chabý dej, rozvláčny. Životné osudy troch ľudí, ako tak sa mi pozdával len spomínaný Nicholson, aj keď k premene jeho postavy by som mal výhrady. Huntová ako slobodná mamička so slobodným dieťaťom, ale nič viac. a Kinnear? Tiež nedotiahnuté. 40%.

Lampa (2004) (pořad)

Pán Hríb má obrovský rozhľad!

Pat a Mat (1979) (seriál)

kult, ktorý pozná a mám rád asi každý

Koleso šťastia (1994) (pořad)

Chcete točiť alebo hádať? :) ...A pre súperov cukrovinky Čierny princ :) :)