Stopky lásky (2009)

Strašné, námět je doslova zoufalí. Pochopím stroj času, chápu, když ve filmu mluví lidé jenom pravdu, ale láskovač ? To už rovnou natočte film ve kterém budou všichni vědět, kdy zemřou, bude to dojemné všichni si popláčeme. Předem informuji, že ten film nemá konec a to zcela úmyslně, aby jste si uvědomili, že láskovač je blbost a strojí žít bez něj, ale to přece všichni dobře víme. Škoda času, který jsem filmu věnoval, raději jsem měl jít dříve do práce.

Panna nebo orel (2010)

Láskyplní rodiče bíle pleti, kteří mají černouška a tu nejvíce rozumnou dceru, která se snaží vymanit z neoblíbeného zaškatulkovaní na střední škole, pomáhající všem (hlavně klukům) s všedními starostmi středoškoláků. Vyloženě jednorázovka, která neurazí.

Na doraz (2010)

Trochu pomalejší rozjezd, ale postupně to nabere slušný obrátky. Jde zde vidět stejné spojení tvůrčího štábu jako bylo u Pařba ve Vegas, jen výsledek je o stupínek horší.

127 hodin (2010)

Šel jsem do toho, že to bude další Útěk do divočiny, mýlil jsem se. Drtivá většina filmu je podprůměrná. Štěstí, že film má jen 90 minut, byt to delší nejspíš se nedodívám. Hlavní hrdina mi byl nesympatický a už v půlce filmu jsem si přál ať už konečně umře. Překvapil mě konec, který byl pro mě neočekávaný a trochu zvedl můj zážitek.

Králova řeč (2010)

Pokud jsou v záběru Colin Firth a Geoffrey Rush zní herecký koncert, kdy slova řeknou vše. -Nemám snad čekat až princ zvolí téma k hovoru? -Čekal-li byste, až já zahájím...konverzaci... to byste se načekal. Na druhou stranu, pokud oba dva nejsou v záběru, tak kvalita jde přímočaře dolů. Určitě jde o originální snímek, který nemá s filmy, které se v dnešní době točí moc společného, protože každá originalita je po zásluze potrestána a tudíž se nic originálního netočí, když už ano, tak s velice nízkým rozpočtem, což na druhou stranu má ten správný šmrnc.

Einstein Revealed (1996) (TV film)

Excelentní dokument o nejvyznanějším fyzikovi světa vypráví jeho neuvěřitelný příběh o teorii relativity. I kdybyste vůbec nevěděli co to ta teorie relativity je, tak vám zde bude vše vysvětleno velice poutavou formou, kdy konečně pochopíte čím byl tenhle vědec tak výjimeční.

Zvonilka (2008)

Zvonilce sluší její krátké zelené sexi šatičky. Pěkně jsem se zasmál, když se malí ptáček schovával před Zvonilkou ve skořápce.

Útěk k legiím (2005) (pořad)

* Myslím, že jsme tu už vypotili dobrých 80 litrů potu. Určitě, tady je litr v jedné botě. * * Dívali jsme se asi půl hodiny na stárnoucího muže jak s idiotskou přesností asi půl hodiny žehlil košili s krátkými rukávy. Pravděpodobně to budeme muset taky tak dělat, nemám představu jak toho docílíme. * * Strašně moc musím poděkovat desátníku Suttrovi, že se mnou udržoval tempo, terén byl velmi tvrdý a kamenitý a člověk se musel vyhýbat kamením. Co ti říkal ? Popisoval mi, že na cílové čáře na mě čeká moje dívka a na každé bradavce se ji houpe šunkový sendvič, tak za ní jsem utíkal. * * Na konci pochodu se musí boty odřezat, spousta krve a odpadlé kůže. Někteří chlapi měli tak strašné puchýře, že když jim na konci sundali boty, tak z nich tryskala krev. *

Rodina Sopránů (1999) (seriál)

Ač je to geniální dílo, těžko seriál hodnotit, jsou tu slabší sezony a silné sezony. Co mi hodně chybělo je, že jsem si žádnou postavu neoblíbil natolik, abych se těšil na její další scénu. Taky jsem nikdy nezvládl vidět více než dvě epizody najednou, protože některé postavy byli tak geniálně zahrané, že jsem je opravdu k smrti nenáviděl, což zcela jistě bylo i cílem scenáristu. Seriál si na nic nehraje ukazuje život mafiánu, jaky skutečně může být, nic není přikrášlené nemají žádné nadlidské schopnosti, vřele doporučuji všem.

Do hlubiny (2005)

Film má prostý scénář, ale rozhodně ne nudný či předvidatelný příběh. Za to se odehrává v překrásné scenérií moře s Jessicou Alba v mini šortkách v neokoukané krajině Baham.