Všemocný (2011)

Koukatelný zábavný "thriller", který vás po celou dobu nenudí a slušně plyne. Příběh má sice pár nedostatku, ale v celku je to velice oddechové shlédnutí o tom, jak na vás může zapůsobit "chytrá" droga. Bradley Cooper hrál velice dobře a role mu slušela na míru :-) nenadchne, nezklame 67%

Partička (2011) (pořad)

pokaždé se pořádně nasměju...toto je jasný důkaz toho, že stačí tak málo aby vznikla sranda...improvizace a výborní lidé vytváří skvělou 30minutovou partičku 76%

Pan Bobr (2011)

Velice příjemné pokoukání. Celé je to dojemné, smutné, hezké, pohádkové....prostě tohle je příběh ze života. Mel Gibson dokazuje, že umí hrát bravůrně a Jodie Foster to tam moc sluší a režie dopadla na jedničku. Celé se mi to líbilo. Nemotalo se tam moc lidí, tím pádem nikdo nebyl vůbec zbytečný, každý měl svou roli. Moc hezký a dojemný příběh o zestárlém nemocném muži,.. 78%

Skrytá identita (2006)

Tak kdo? kdo vlastně koho dostane? Tento snímek je tak záhadný a tak napínavý, že vám ani nepřijde ta dlouuuhá stopáž, ostatně vyhradit si na tento film čas a chuť vážně zabere dost sil.... Snímek je akční, je zajímavý, velice převratný a herci to vše zahráli na jedničku, Matt mě velice mile překvapil a Jack Nicholson nezklamal...s hodnocením váhám někde mezi slabšími pěti či skvělými čtyřmi, ale začnu na pěti 86%

Já, legenda (2007)

představa New Yorku jakožto pusté džungle mě okamžitě vtáhla. Napínavá atmosféra mi rozpumpovala srdce a já si jen mlčky kousal nehty. Propojení člověka se psem bylo tak dojemné a tak se mi to celkově pěkně líbilo, ale... od druhé části, jako by se to celé proměnilo v typickou tuctovku jak jí známe...bohužel... náběh na 5* byl solidní, bohužel jen lepší 3* 68%

Alois Nebel (2011)

Po dlouhé době jsem opět zavítal do kina a na tento film jsem se i docela těšil, ale po pár minutách už jsem chtěl opustit sál...Takovou nudu, bez zajímavějšího příběhu jsem dlouuuho nezažil... Moc pěkná animace, ale možná ty velké peníze měli investovat do scénáře, udělali by totiž mnohem líp! celé to bylo vleklé, ale přeci jen dlouhotrvající nečinné scény měli svou výhodu, mohli jste se v klidu napít či si popovídat se spolusedícím... 32%

Princezna (2008) (TV film)

toto "dílo" odporuje všemu, co si představuju pod pohádkou.....fuj, aspoň jednu hvězdu za celkem hezkou herečku

Pouta války (2004)

...Akce, mír, válka, bláto, písek, krev, špína, střeva, ruce, výbuchy, letadla, bunkry, flashbacky,,,atd,.....a přitom doják jako prase! prakticky vemem Ryana, Tenkou červenou linii, a vznikne toto... Výborně zpracovaný city natřískaný snímek, který vás vezme za srdce. Nicméně vše to působí tak nějak jak to už známe...ničím nepřekvapí a až moc to poukazuje na Ryana, ale i přesto jsem velice dojat schopností Korejců 82%

Rychle a zběsile 5 (2011)

No ..to byla ale blbost :D ale nebudu to hanit, to bych se nedočkal zítřku. Série Rychle a zběsile se postupně vyvijí v něco jiného, v super akci. Kam se poděli ty nahaté prdelky, rychlé natuňěné káry a rivalita mezi "závodníky"??? je pryč.. a je to jedině dobře! Toto je parádní, dech beroucí akce plná výstřélů, zlámaných rukou a rozstřískaných aut v slumy prolezlém Riu(konečně taky něco jiného než pořád USA). Bomba, skvělé rozšíření o Dwayna Johnsona, který pořádně přiložil do kotle. Výtečně jsem se bavil absolutně nemožnými momenty neslučitelné se životem a nemohu si pomoct dávám 4* 76%

Svatý boj (2001)

Naprosto bravůrně zpracovaný souboj rozdvojené osobnosti. Zatímco na počátku jsme si jistí jeho náklonosti k antisemitismu, tak ke konci už to vypadá trochu jinak. Ryan Gosling svoji postavu zahrál excelentně a velice přesvědčivě se snaží v něco věřit, bohužel sám neví v co! Film na mě působil podobně jako American History X, jen trošku jinak 78%