• Krátkometrážní

Babycall (2011)

Ponurost sama.

Na cestě (2012)

"I know there is no gold at the end of the rainbow. There is just shit and piss. But to know that, - that makes me free."

Maniak (2012)

Výsměch všem pořádným úchylům a maniakům.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

"Mickey - Mouse?" Nechte ho aspoň upravit si kravatu, když jde mezi lidi! ___ Musel jsem si jít zapálit.

Strength in Numbers (2012)

Sice skromnější, ale o to inspirativnější než Where the Trail Ends. Balím kolo a jedu směr St. Moritz.

Where the Trail Ends (2012)

Utah, Čína, Argentina, British Columbia, Nepál. Tuhle partu by to na Rychlebských stezkách asi moc nebavilo. Možná mohli tvůrci přistoupit aspoň k letmému přehledu, co jsou vlastně tito borci zač. Extra lahůdkové slow-motion záběry na těžce zrezavělé řetězy ale jasně napovídají, že kvůli šlapání to nedělaj (ačkoli nechápu, jak se na některý kopce s tím kolem vůbec vyškrábali). Jejich pojetí freeride-downhillu má spíš blíže k akrobacii než k jízdě na kole. Pro svoje adrenalinové dýchánky sice vyhledávají výhradně pouštní terén, což může diváka zamrzet, ale mezi pařezy se lítá hůř. 'How sick was that?!'

Life Cycles (2010)

Špicová kamera, leč on-board záběry chybí. Agrární komentář si mohli nechat. 75%

Bear a let nad Everestem (2007)

Borci se chystají letět nad Everestem, ale zapomenou do motoru nalít nemrznoucí směs, dosaženou výšku kvůli zamrzlému výškoměru zjistit nedokázali a ze samotného přeletu nakonec neukážou ani jeden záběr.