Neporazitelný (2002)

Celkem unikátní film, ani jedna sympatická postava a z 90 minut je polovina scén úplně zbytečná.

Eva (2005) odpad!

To je snad nejhorší krátmetrážní film co jsem zatim viděl.

Komici (2009)

Je to úplně průměrnej film. Není tam nic co by ho dělalo lepším, ale ani horším.

Saw 6 (2009)

Do 4 dílu jsem tuhle sérii obdivoval, ale už 5 je dost zbytečný patlání se v minulosti. Ta překážková dráha toho pojištováka byla rozhodně zajímavá a dobře udělaná, takže se na to dá dívat bez toho aniž byste nějak výrazně trpěli, ale jak jsem napsal je to zbytečný.

Rallye smrti 2 (2010)

Poměrně dobrej prequel, kterej mohl jít klidně i do kina. Sice nic novýho tady neni, ale všechno co bylo dobrý na 1 death race tak je dobrý i tady.

Piráti (1999) (seriál)

Já to mam hodně rád, hlavně teda 2 a 3 díl, který jsou opravdu o pirátech. První díl je sice taky dobrej ale ten začátek přece jenom neni až tak zajímavej. Pak když se příběh dostane na vodu tak je to vynikající a vše vrcholí dobýváním pevnosti a větou ,,Panebože, čím to štřílejí?". No pak přichází dokonalej konec 3 dílu, kde skoro všichni dotyční umřou. No a 4 je takovej díl navíc, kterej neni nic moc ale rozhodně neurazí. Ve výsledku je to podle mě nejlepší film o pirátech snad kromě Pirátů Karibiku 1. Ostrov hrdlořezů nic moc, Černej Korzáz dobrej, ale ne tolik a poslední pirát, to už si ani nejsem jistej jestli to bylo o pirátech, ale byla to blbost.

V Číně jedí psy (1999)

Začátek je strašně nezajímavej, ale po prvním úmrtí následuje neuvěřitelnej sled absurdních situácí s opravdu nečekaným vyústěním.

Úsvit mrtvých (1978)

Zdaleka nejhorší Romero, co jsem zatím viděl. V porovnání s jeho nejnovějšíma filmama Land, Diary a Survival of the dead je to fakt blbost. Zbytečně roztažený na něco přes 2 hodiny, ale kdyby to bylo o hodinu kratší určitě by to stačilo. No a ještě ty strašně ošklivě udělaný zombí.