• Pohádka

Román pro ženy (2004)

Líbí se mi naprosto zkreslený pohled pana autora na ženské pokolení. Jediný, do koho se autor trefil a koho si dovedu představit jako živou osobu, je hrdinčina kamarádka Ingrid. A to ještě s oběma očima zavřenýma. Na druhou stranu nesouhlasím s tvrzením, že všechny chlapy by měli vykastrovat. Jen některý...

Gumáci (1994) (seriál)

Škoda, že už je přestali dávat.

Saturnin (1994) (seriál)

Hysterický smích jako reakce na prožité skutečné či domnělé nebezpečí se často vyskytuje u lidí podprůměrné inteligence.

Samotáři (2000)

Ty vole, ten je dobře zaháknutej...prostě film, co se do vás zahákne a nepustí Vás. Mimochodem, jdu si dát výborné koláčky.

Tele Tele (2000) (pořad)

Jeden z mála pořadů, na které se ve své době dalo, a celkem pravidelně dívat. A komu se to nelíbilo, mohl jen stisknout čudlík, ne? Nejlepší byl Carda a jeho Mumuland.

Funebrák (1932)

Růžena Šlemrová coby "mladé děvče před svatbou" je výborná. Milostpaní jí seděly, ale tohle je snad vrchol kariéry:-)))

Pomalé šípy (1993) (seriál)

Starý dědci mě fakt neberou, ale označení Červenáček se pro jistou skupinu lidí docela chytlo:-)

Příliš hlučná samota (1994)

Kdyby mě nenutili jít na to povinně se školou, navíc v době, kdy jsem tomu vůbec neměla šanci rozumnět, tak bych to ohodnotila líp. Uznávám, že je to skvělej film podle skvělýho Hrabala, se skvělým Philipem Noiretem, ale ta povinná školní projekce mě děsí dodnes:-)

Čarodějky z předměstí (1990)

Dvě malé holčičky, čarodějnická zápletka a ejhle, podprůměrné dílko je na světě. Slibuju, že až to budou příště dávat, tak já se dívat nebudu.