• Pohádka

Základní instinkt 2 (2006)

Nejsem moc velký příznivec dvojek a jiných vyšších čísel, ale v tomhle případě musím uznat, že dvojka se mi líbila mnohem víc než jednička. Ukázat se tlupě nadržených policajtů tak, jak mě pán bůh stvořil, není umění. Umění je tahat někoho za nos s brutální elegancí, sebejistotou a sexepílem, který jakoby měl každou vteřinou explodovat. Sharon dozrála v nádhernou ženu a tahle role jí sedla jako p**el na hrnec.

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

To by se hodilo i dneska, hláška Miloše Kopeckého - Abych z vás neudělal nezaměstnaného". Ne, to je VTIP - ostatně jako celá tato sci-fi komedie. Na české poměry a dobu vzniku paráda.

Slunce, seno, jahody (1983)

Tenhle film je prostě letní klasika. Jednoduchý námět, jednoduché záběry a stejně to na mě vždycky zanechá pozitivní dojem. Film, co zaručeně zlepší náladu.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Odpadem bych to nenazvala, ale nemá do něj daleko. Až na dvě světlé výjimky je to seriál o ničem.

Comeback (2008) (seriál)

Dle mého životní role Martina Dejdara. A něco, kvůli čemu stojí za to tu televizi pustit. Vivat Simona!!!

Dovolená s Andělem (1952)

Soudruzi, jejich rekreace za odměnu, jejich soudržnost, obnovení dlouho nefungujícího manželství, Pepíček Pehr má v plzni motocykl (od čeho asi?), velké porce jinak nedostupného jídla (řízečky a šlehačka), na tenhle film se můžu dívat každý den a pořád se nepřestávám divit.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Až se bude podávat pilulka, kterou podal pan Dočolomanský panu Hrušínskému, tak bych si ji taky ráda objednala. Dejte mi pak vědět. Díky:-)

Jak se budí princezny (1977)

Některé scény jsou přitažené za vlasy, ale Jan Kraus v roli neohroženého prince je úžasnej. Opět jeden z filmů, který se panu Vorlíčkovi povedl.

Drákulův sluha (1985)

Zdá se mi, že tady jakoby Felini vede nad Fantozzim. Tím chci říct, že výkon Gigi Redera převyšuje výkon Paola Villagia.