Dům ďábla (2009) odpad!

Stále přemýšlím, kde jsem v sobě našla sílu a odvahu, dodívat se na tento film. První polovina totálně o ničem, ale potom to začalo mít grády. Holka se potlouká po prázdném domě, a co se nestane? Zazvoní telefon! To jsem opravdu nečekala a lekla se tak, že výměna spodního prádla mě neminula. Zrovna jsem se uklidnila, když v koupelně, za doprovodu děsivé hudby, byly za závěsem objeveny vlasy ve vaně. To mě polil pot. Jakoby tvůrci věděli, že tohle přímo nesnáším a chlupy mi to ježí po celém těle. Zmáčkla jsem tedy pausu a urychleně šla vyčistit odpady. Říkám si, teď už to bude v klidu. A hle! Při rozsvícení světla, praskne žárovka. Mě asi omyje. Okamžitě letím k zrcadlu a kontroluju, zda už nejsem šedivá hrůzou. No a to je asi tak vše. Věřím, že se pobavíte stejně jako já.

Iron Sky (2012)

POZOR! Tento komentář obsahuje SPOILER. To byste nevěřili, co Američani objevili, když přistáli na Měsíc. Život! A ne ledajaký. Zabydleli se tam totiž Němčouři a dokonce jim tam střílí zbraně a jezdí auta. Poznáte muže, jenž má ambice stát se příštím vůdcem a ovládnout svět. Avšak otec jeho budoucí chotě, to je teprve kapacita, novodobý Mengele. Představte si, že von umí dělat z černochů bělochy s tak blonďatým přelivem, za který by se nestyděl ani basketbalista Dennis Rodman. A ty jejich vesmírné lodě. Naprosto identické s UFO, tak kdoví, co jsme vlastně po ty léta na obloze viděli. Oni Němci ale nejsou jen zlí. Pokud by vás pozemšťanky ohrožovali, pokojně se nechají obměkčit příslibem orálního sexu. Abych to shrnula. Celý film jsem byla v rozpacích, sem tam se pousmála vtipné scéně, ale jinak prostě jedna velká katastrofa. A to doslova. Chvíli to vypadalo jako pokračování Dne nezávislosti. Nakonec si ale oddychnete. Zlí budou poraženi a díky medicíně, je z bělocha opět černoch. Dokonce se mu z rovných vlasů vytvořilo pěkné afro, pokud si teda nestihl udělat ondulaci, ale to jsem nepostřehla. Takže konec dobrý, všechno špatně. Kladně hodnotím pouze filmovou výpravu, barevnou stylizaci a pěkné vykreslení měsíce. Znovu viděno 13.7. Tentokrát jsem to nebrala tak vážně a pobavilo mě to mnohem víc, tudíž místo ** dávám ***

Spartakus (2010) (seriál)

To musíte milovat. Chytlavý děj plný intrik a brutálních soubojů gladiátorů, plných krve či údů letících po aréně. Jó, medik byl v té době na roztrhání. Samozřejmě nemůžu opomenout velké množství erotických scén, až se nejednomu zvýší sexuální apetit. A pokud si myslíte, že vaše nadávky jsou originální, budete vyvedeni z omylu. No, ale abych nalákala i dámy. Tolik polonahých svaly vyrýsovaných těl, jste neviděli ani v těch nejnemravnějších snech. Takže, u jupiterova ptáka, na co ještě čekáte?

Laskavý dotek (2012) (seriál)

Po pár shlédnutých epizodách hodnotím prozatím průměrně. Rozhodně jsem čekala nekalé praktiky v masážním salónu poněkud pikantnější. Děj nijak neurazí, ale nic světoborného to taky není.

Probuzení (2007)

Pokud se chcete, pánové zdárně dožít důchodového věku, rozhodně si dejte pozor na zlatokopky.Nejedna by vás pro peníze obětovala, dokonce na operačním stole. Ale vážně. Po klidném rozjezdu filmu, se děj posouvá do nemocničního prostředí, konkrétně na operační sál. Nyní začíná ten správný nervák, který vydrží až do konce. Určitě si nachystejte něco ke žvýkání, protože okousané nehty nejsou pěkné. Vězte, že budete s hlavní postavou prožívat vše, aniž byste chtěli.

Černá hodina (2011)

To, že má být sci-fi? Zajímavější mi přijde sledovat babičku, jak háčkuje bačkory. Hodnotím pouze ucházející efekty. Pokud tedy zvažujete, zda se na tento film podívat či nikoliv, řeknu to takhle. Pokud ne, rozhodně o nic nepřijdete.

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad) odpad!

Pokud si chcete obohatit slovní zásobu o hlášky, používající dnešní teenageři, pak zcela jistě nezapomeňte na tento pořad. Navíc pan kuchař působí tak, že příliš inteligence do vínku nedostal. Ani nemohu hodnotit to vaření, jelikož je jeho projev tak slaboduchý, že se na to nevydržím dívat. Asi by to měl ještě trochu vytunit. Jinak vyvrcholením jeho kuchařského umu je např. poznámka: „No, nevypadá to na talíři sexy?“ Asi mu dám ještě šanci, je stále vtipnější kluk.

Xena (1995) (seriál)

Kdysi, jako žačka základní školy, jsem tento seriál milovala. Ale nyní, s odstupem času musím říct, že je to naprostá stupidita a příběh jednotlivých epizod otřesný. A aby žena přeprala tlupy chlapů bez zjevných známek únavy či zranění? Tomu se dá jen těžko uvěřit, i když si na pomoc vezme zrzku s klackem. A ten její bojový pokřik, páni. Za ten by se nejspíš styděla i ženština pochybných mravů. Kladně hodnotím pouze sympatického boha války Árese a Lucy Lawless, kterou mám ráda. Jen ve skrytu duše doufám, že tohle nebere jako největší poklad své herecké kariéry.

Resident Evil (2002)

Mozkyyy, mozkyyy…Ne, nic takového! Dobám Noci oživlých mrtvol odzvonilo. Bohužel nebo spíš bohudík zůstávají zombíci stále tupí a lační po živém masíčku. O to všechno bychom ale přišli, kdyby firma s deštníkem v logu a pracovitým týmem nevymyslela zázračný Té virus. Musíme být však vděční, že díky jejich kreaturám alespoň trochu zabráníme populační explozi. Všeho ale moc škodí, proto buďme rádi, že jsou pod zámkem, kdesi hluboko pod zemí. Tam je musí nedobrovolně navštívit sličná Mila Jovovich coby bodyguardka hlavního vchodu, sic poznamenaná amnézií a boulí na hlavě. Po pár atacích mířených na její osobu, si začíná vzpomínat na potenciál v ní ukrytý a rozhodne se všem nakopat prdel. Jako skalní fanynka celé herní série film miluju, i když moc podobností se samotnou hrou nemá. Ochuzena jsem ale určitě nebyla, po celou dobu nechybělo spoustu akce, dobré mjusik a hlavně velmi přítulné zombies.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Jen při pomyšlení na tento seriál se většině, především mužské části populace ježí chlupy po celém těle. Přiznejme si, že někteří by se raději nechali dobrovolně sterilizovat, než jej se svou drahou polovičkou sledovat. My se ale bez nich tu půlhodinku obejdem. Ponoříme se do svého světa, plného babských starostí s muži, oblíbené módy, vtipných kamarádek a sexu. Já osobně mám ráda humor více tvrdšího kalibru a rozhodně nejsem žádná křehká květinka. Pořád jsem však žena a tak nějak mám naprogramováno, aby se mi tyto věci líbily:) Proto si radosti a starosti hlavní hrdinky Carrie a jejich kamarádek ráda čas od času zreprízuju.