Máma (2008)

Starou už nebavilo prdět do hlíny, proto se rozhodla otrávit vzduch výpary rozkládajících se útrob či strašit malé holčičky. Děsná mrcha.

Záznam snu č. 737 (2011) (amatérský film)

No, to byla noční můra, ale pro mě. Nekonečné čtyři minuty. Sorry Nettrassi, já Tě varovala :) Dávám hvězdu za nápad, ale jinak mě tohle "umění" nijak neoslovilo.

Lesní duch (1981)

Jó, vulgarismy zdá se vládnou. V jedné malé chatce obklopené lesem, díky nim vyvolala partička lidí za pomoci staré nahrávky jakéhosi ducha. Předchozí návštěvník byl zvídavý a zřejmě navíc trpěl Tourettovým syndromem. Jak jinak si vysvětlit to, že během odříkávání z jisté knihy mrtvých, se mu tam párkrát vpletlo slovo "kunda" (nebo to bylo canda?). Nicméně to nemění nic na tom, že lesního ducha to řádně nasralo a tak půjde, dveře nedveře, po všech přítomných, což se velmi nemile podepíše na jejich vizáži.

Velká vánoční jízda (2011)

Dětí stále přibývá a všechny je obdarovat v jeden den, už dávno není brnkačka. Ještě, že má Santa tolik pomocníků, taková nadílka se totiž musí řádně naplánovat. A to si každý myslí, že to ten sušenkomil zvládá sám. I v té, do nejmenších detailů naplánované akci, může být chybička. Proto je potřeba zachránit Santovi prdel, přičemž zažijete spoustu zábavy.

Cena života (2012) (amatérský film) odpad!

Z tohohle si jistě vezme pár psychických labilů příklad. Až bude chtít Michal amatér zase něco podniknout, pevně věřím, že zasáhne vyšší moc a zpřeláme mu obě ruce. Příliš krátké a příliš blbé. Vidím, že tvořit může opravdu každý, tak možná natočím kraťas o tom, jak mě donutilo duševní vyčerpání z filmových odpadů, hodit si mašli.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jak už tak bývá, druhé pokračování ve většině případů nepředčí film první, ale zde to rozhodně neplatí. Parta akčních důchodců promazala vrzající klouby, najala ještě více dublerů za své chátrající tělesné schránky a hle, máme tu o něco lepší zábavu než v dílu předchozím. Více vtipných hlášek, především kultovní "I'm back", více Arnieho a navíc mě potěšila i účast dalších postaviček hollywoodského panoptika (Chuck Norris, Van Damme) či více prostoru pro toho Švéda s ostře řezanými rysy, Dolfíka.

Expendables: Postradatelní (2010)

Tak si říkám, proč jsem se na tento akční skvost nepodívala už dříve. Zřejmě proto, že mě nelákalo pár vysloužilých akčních hrdinů po kupě. Nakonec mě přesvědčilo zdejší dobré hodnocení a pozitivní ohlasy. Bavila jsem se výborně, jelikož to splnilo mé očekávání...spoustu akce a vtip. Avšak ten přebytek testosteronu mělo na mé křehké dívčí já neblahé účinky. Ono se vážně to flusání či škrábání na koulích na dámu moc nehodí.

Srbský film (2010)

Začalo to tak pěkně, jako běžný život. Prostě obyčejný vysloužilý pornoherec si žije spokojeným rodinným životem a občas si pustí porno z dob jeho největší slávy. Tím ale idylka končí a postupně začíná sled zvráceností, čímž se snímek stává značně kontroverzní a já si říkám, kam se na Srby hrabou ty prasata, Frantíci. Jenže on je ten snímek vcelku zajímavě natočen a navíc doplněn dobrou hudbou, tudíž jsem si chvíli lámala hlavu s hodnocením. Nakonec je víc než kladné, ale kdybych měla hodnotit vše, co se ve filmu odehrávalo a odpor, který to vyvolalo, tak dobré by nebylo. Proto zcela jistě vím, že už se na něj znovu nepodívám.

Tajemství starého hotelu (2011)

Ach jo, to zas byla nuda k uzoufání. Na horor tam bylo těch duchů nějak po skromnu. Paní Bubáková se tedy moc nepředvedla, upejpavka. Zato týpek pracující v hotelu, úplně jiná liga. Neustále k smrti lekat svou kolegyni trpící astmatem, to se nedělá. Beztak to tak debilně skončilo, protože si kvůli hňupa vypotřebovala celý inhalátor.

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

Klíííd pánové, byl to jen zlý sen. Opět se tedy můžete bez obav věnovat této bohulibé činnosti... Hurá. Jděte do toho naplno, s nadšením a plni odhodlání, jako by každé vaše leštění bambusu bylo to poslední.