Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Fantasy 5 min. Horor kde ? Drama 5 min. Romantika by tu byla, ale nudnejsi a trapnejsi nez by si i moje mama dokazala predstavit. Celkove se z filmu da divat tak na 10-15 min, zbytek je jen uzvanena a ubulena limonada, ktera nestoji za zadnou pozornost.

Horem pádem (2004)

Hřebejk nám nejen sype popel na hlavu, ten nám ho přímo háže lopatou do ksichtu. Jak na horské dráze s mými pocity z tohoto filmu. Občas na bodu mrazu (rodinná sešlost ve vilce) jindy zase totální jízda (policejní stanice). Emocemi je tento film nasáklý dosti, ale nebýt tak poutavých scén s Jirkou Macháčkem a velmi povedené svojice zlodějíčků Pavla Lišky a Marka Daniela, tak by v mém případě bylo hodnocení mnohem nižší!

Jízda (1994)

Zajímavost : "Stejně jako oba ostatní herci, ani Jakub Špalek, jenž ve filmu stráví většinu času za volantem, tehdy nebyl držitelem řidičského průkazu a řídit se začal učit asi čtrnáct dní před začátkem natáčení."

Lucky Luke (1991)

Westernové městečko Sedmikráskov je třeba vyčistit od bezpráví. Bohužel nudněji už to snad ani udělat nešlo.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Předsudky, naivita, zaslepenost, hloupost, ignorace, ukvapené rozhodování... Tyto věci budou bohužel aktuální pořád. A tento film na ně podává krátké avšak velmi poutavé upozornění v podobě kriminálního dramatu. Musím podotknout, že po uplynutí 4 dnů od prvního shlédnutí jsem si jej musel pustit znovu.