Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

To nejslabší v celé sérii prciček vůbec, ubohé až dementní. Hlavní borci jsou tak antisympatičtí, že snad ani jednomu nepřejete aby tak říkajíc - zasunul. Na některý scény je trápení se dívat...

6. den (2000)

Arnieho mám rád, ale toto se nepovedlo. Námět s obrovským potenciálem se bohužel nepovedlo proměnit. Arnieho hraní tu není nic moc a celý film je tak nějak na půl. Chvíli hlášky fungují parádně a chvíli je to trága, chvíli to má spád a jindy jsou tam jen scény na sílu jako výplň bez smyslu (nekonečná honička v autech, průlet vrtulníků kaňonem). Tenhle film chtěl jiného herce do hlavní role, jinou režii a trochu přepsat scénář... boha a ten trestuhodnej střih! Děs.

State of Emergency (2010)

Škoda škodička. Atmosféra na začátku vynikající, bohužel to nevzdrží ani 20 min. Poté se rozjede group survival v zombie apokalypse na laciné úrovni. Jenže člověk čeká, co že se to stane a čeká a ono se vlastně nic moc nestane....a pak už je konec. Není nutno aby bylo viděnóóóó.

Erin Brockovich (2000)

O tom jak se ze zpackaného života jedné mámy od 3 dětí, nezaměstnané, 2x rozvedené a s ani né 100 dolary na účtu stane jedna z nejužitečnějších osob v právnické praxi. Nebo taky o jedné nechutné kauze typu obyčejní lidé vs. svinská organizace co bezostychu ničí lidské životy s přídomkem "podle skutečnosti". Vyberte si co Vás osloví víc. Pokud Vám to furt nestačí, tak ta ústřední milfka co nikomu nic nedaruje musí. Julia je tu úžasně sympatická, neskutečně jí to tu sluší a lepší herecký výkon jsem od ní neviděl. Nejedná se o žádný film tisíciletí, ale ta Julia to táhne... těžce.

Hellsing (2001) (seriál)

Alucard, kníže noci a největší frajer mezi krvesajema v historii vůbec. Luxusní hudební podkres a stylovost na každém rohu. Jedním dechem boží. Jedinné nedostatky jsou již dnes trochu zašlá animace a menší porce krvavostí. Ale což, i tak jedno z nejlepších anime vůbec.

Hellsing (2006) (seriál)

Až mě to mrzí, ale slabé 4*. Oproti seriálu původnímu upadla atmosféra, luxusní hudební podkres a současně mi tato verze ubrala na charismatu Alucarda. Hromada lidí tu hodnotila po prvních dílech, které ještě byly lepší, ke konci je to tak nehorázně užvaněná břečka, že jsem si chvílemi přál ať už to skončí. To by mě u Hellsinga v životě nenapadlo. Jedinné co je tu plus tak více gore a krásná kresba, kterou stejně občas pošle do kopru rádoby vtipná změna animace působící spíše jako ubohost. Fakt, že to má blíže k manze na tom nic nemnění, možná spíše ještě více zvedá můj obdiv k původnímu seriálu. Ten kdyby měl kresbu a gore tohoto díla, tak je to perfektní anime.

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Jde natočit film se samurajských podkresem bez jediného souboje s meči, kde hraje hlavní roli velký černoch? Navíc má za nejlepšího přítele zmrzlináře, kterému nerozumí ani slovo? Zní to jako pěkná blbost, přitom je to neuvěřitelné chytrý, krásný a emotivní kousek, kvůli kterému si Foresta Whitakera musíte oblíbit.

Rychlejší (2010)

Skála tvrdosti diamantu si to hasí rovnou z pasťáku za cíli své pomsty a stříli je jak kralíky. Současně po něm jde ultra-hightech špičkovej nájemnej zabiják, kterého uvidíte: cvičně střílet se ženou, cvičit jógu, rozebírat se s terapeutkou, vykecávat se svým cílem, jezdit autem... jo, je to nuda

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Chcete začít děckám vymývat mozek, pusttě jim tohle. Jen bacha ať si taky nezničíte zdraví.

Černá labuť (2010)

Natálkou luxusně sehraný thriller z baletního prostředí. Co kdyby jste se mohli pořádně přiblížit svému snu, ó skoro se jej dotknout... cena je ale vysoká, štípek příčetnosti. Maličký, jen malinkatý. To za to stojí... nebo ne...? Některé části jsou ale nudné a často okatě tušíte co přijde, ale za grand finale 4*.