Trosečníci (2019) (seriál)

Jakmile to začalo být zajímavé... došly díly. Jeden ze seriálu, nad kterým je třeba trošku přemýšlet, něco si domyslet.. a hlavně použít fantazii. Jinak bavit nebude. Doufám v další díly, zatím jsme se moc nedozvěděli. :)

Vidím tě (2019)

Konečně dost dobrý film. Zbožňuju promyšlený děj a tady byl! Žabí maska byla dost nepříjemná, představa že takhle na někoho narazím doma, ne děkuji. To, že jsem nad tím v noci přemýšlela je další známkou kvality, dojem film zanechal. Docela mi trvalo než jsem poznala Helen Hunt, pořád jsem si říkala odkud tu ženskou znám a zakončila to údivem. Vypadá trošku jako kostra potažená kůží, že ty hvězdy nestárnou raději přirozeně..

Bogeongyosa aneunyeong (2020) (seriál)

Čekala jsem od toho neco úplně jiného. Nechytlo mě to, dost možná ani nedokoukám a to se mi stává u JK produkce velmi málo. Škoda.

Kočičky (2020) odpad!

Vzpomněli jsme si na film V Síti... Masakr. Hodnocení zapříčiněno hlavně kvůli znechucení, které v nás film zanechal.

Tenet (2020)

Film, který musím vidět znovu, abych pochopila některá zrcadlení. Navíc mě překvapil Robert Pattinson, který díky této roli zlomil jakési zaškatulkování ze ságy upírů. CinemaCity Ostrava 26/08/2020│2D originální znění

Špindl 2 (2019) odpad!

První Špindl frčel a byl zábavný... K tomuto výtvoru nemám slov.

Tenkrát v Hollywoodu (2019) odpad!

Tohle Vám buď přesně sedne nebo vůbec ne. Koukali jsme dva a na konci jsme si oba řekli: co to bylo?? Rozdíl je jen v tom, že on by tomu dal aspoň jednu hvězdu.

After: Polibek (2019)

Vesměs mám ráda tyhle teen filmy, ale tento snímek mě neskutečně naštval. Příběh nulový, všichni herci dokonalí až to bolelo.. jediné co chválím je, že pocitově dokázali vystihnout emoce středoškoláků... ovšem na to, že jsou na výšce už je to trošku mimo. Pořád zvažuju zda zůstanu u dvou z milosti nebo na to prdím a dám jednu hvězdu.

Susanghan pateuneo (2017) (seriál)

Přemýšlela jsem jak hodnotit, ale nakonec jsem se rozhodla pro nižší hodnocení. Někdy v polovině epizod už se jednalo spíše o dokoukávání, které však nebylo poháněno klasickým nutkáním jak to znám z jiných snímků. Milé, ale ne něco pro co bych se nadchla a hltala každý díl. Škoda, začátek se rozjel velice slibně a hlavní postavy mají co nabídnout nejen roztomilým vzhledem. :)

V síti (2020)

Minikino Ostrava 27/02/2020│2D originální znění