Kimssi pyoryugi (2009)

První shlédnutí a hodnocení 21/6/2011 ★★★★ Druhé 27/1/2016 ★★★★★

Monsterz (2014)

Myšlenka super, ale zpracování ne. Zdlouhavé a místy bohužel i nudné.

Pureun sogeum (2011)

Zjistila jsem, že sůl může v našich životech znamenat mnohem víc než si myslíme. Film je to pohodový, kdy i záporné postavy mají srdce. A nemůžu si pomoci, ale Kang-ho Song mi byl strašně sympatický.

Toowikseu (2013) (seriál)

Nikdy se mi nestalo, abych toho tolik nabrečela u prvního dílu seriálu. Bála jsem se, že budou takhle ubrečené všechny díly, ale nebyly, zato byly opravdu napínavé. Ne všemu se dalo uvěřit, některé nehody a náhody byly trošku přehnané, ale člověk to až tak nevnímal a nebylo to tak bijící. Záporné postavy jsem neměla ráda už od samého začátku kdy vlastně ještě nebylo jasné zda budou záporné. Soo Jin (Min-gi Jo) byla báječná a strašně roztomilá, to právě ona mě tak dojímala a zároveň rozveselovala. Hodně mě zajímalo rozuzlení, pouštěla jsem si díly jeden za druhým a nedovedu si představit, že bych musela čekat než se odvysílají. Úžasné drama, které se jim opravdu povedlo. Flashbacky byly na tom to nejlepší, všeobecně ve všech doramech zbožňuji pohled na minulost, v určitých chvílích cítím nostalgii za krásnými vzpomínkami či bolest kterou prožili a jsem naplno vtažena do děje, postav a jejich vztahů.

Oneului yeonae (2015)

Tuto dvojici mám strašně ráda. Na délku filmu, nebyl příběh dostačující... něco tomu chybělo a mohlo to být kratší, ale za ten krásný konec si to hvězdu navíc prostě zasloužilo.

El callejón (2011)

Komentář obsahuje SPOILER!!! Příjemný snímek, avšak zkazil to španělský Van Helsing. Celkově to mohlo být bez krvelačných zrůd, byly tam naprosto zbytečné. Jako pouhý thriller by to stálo za víc.

Vyvrženci pekla (2005) odpad!

Pustila jsem si tento film kvůli žánru horor, a celý film je jeden velký horor... ovšem s žánrem to nemá vůbec nic společného. Neuvěřitelně vulgární a úchylné.

Chanranhan yusan (2009) (seriál)

Ze začátku mě to nenadchlo, nemělo to šmrnc. Ale jakmile se více projevila Park Joon Se povaha, byla jsem rázem ponořená do děje. Nejlepší díl byl pro mě asi 15, kdy jsem si na konci mohla vysnít Eun Sung reakci. :) Nejhorší 23,24, kdy jsem prostě až moc soucítila... SPOILER!! ale co byste se zlobili, když je Sun Woo Hwan (Seung-gi Lee) tak příjemná osobnost? I když jsem fandila Park Joon Se (vždy hold opačně), přechod a konec pro mě nebyl nijak násilný, vše šlo pomalu, takže člověk onu myšlenku prostě příjmul.

Husí kůže (2015)

Komedie, která neurazí, taková ta na pohodu. Musím dát hvězdičku nahoru, konečně jsem se u komedie opravdu smála. Kino CinemaCity Ostrava│20/11/2015│3D