Mimoni (2015)

Kino Cinemacity Ostrava│25/6/2015│3D

Jurský svět (2015)

Kino Cinemacity Ostrava│23/6/2015│3D

Insidious 3: Počátek (2015)

Tak fajn, raději se nebudu těšít na žádný horor... dochází poté k velkým zklamáním. Stejně jako tady – jinak hezký a milý předchůdce jedničky. Jedno musím uznat Lin Shaye je skvělá, role ji prostě padla.. z celého filmu si v hlavě uchovám snad jen: » Come on, bitch! « Kino Cinemacity Ostrava│5/6/2015│2D

Poltergeist (2015)

Kino Cinemacity Ostrava│22/5/2015│3D

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015) odpad!

Nedalo mi to, viděla jsem to. Prohlédla jsem si své hodnocení předešlých dílů a pokud tomuto dávám odpad, tak předešlý díl odpadem nebyl. Pro tohle tady vhodné hodnocení není... teď vím, že horší už to nebude, ať si pustím cokoli...

Sarangbi (2012) (seriál)

Díly ze sedmdesátých let ★★★★★.

Oslava v Ledovém království (2015)

První kraťas, který jsem viděla v kině před promítáním a za mě paráda. Kino Cinemacity Ostrava│26/4/2015│2D

Popelka (2015)

Kino Cinemacity Ostrava│26/4/2015│2D

Konečně doma (2015)

★★★ + ★/2, přikláním se ke 4 ★. Za slzy v jedné pro mě citlivé scéně a za skvělý soundtrack, který teď poslouchám ♥. Kino Cinemacity Ostrava│26/4/2015│2D

Neutečeš (2014)

Děj mi připomínal mnoho již existujících hororů (i nehororů) předávání něčehosi, následně snaha o zbavení, min. 3 bych dokázala vyjmenovat. Scénu v bazéně jsem nepochopila, utekla mi myšlenka prvotního plánu.. nicméně hodnocení zůstane vysoké za obsazení vysokého děsivého chlápka co nechodil zase až tak pomalu. Kino Cinemacity Ostrava│21/4/2015│2D