Dotek Medúzy (1978)

Klasika která i po tolika letech dokáže příjemně vyděsit. 100 %

Hořící keř (2013) (TV film)

Dokonalé, jen mě mrzí že takto nebylo zpracováno téma LIDICE. 100%

Policajti z centra (2012) (seriál)

Tak vážení, sem rád že jsem v dobré společnosti ale komentáře které tu teda píšete to je hnus. Dokážete odsoudit seriál hned po prvním díle a přitom všichni víme že 1 díl seriál nedělá. já sem za jakýkoli původní český seriál velmi rád. Moc mě potěšila spolupráce české a slovenské produkce, protože vidět nepředabované slovenské herce je pro mě pohlazení po duši. Já tomuto seriálu dávám šanci. Ano je to a pravděpodobně bude i něco ve stylu Kriminálka anděl či Expozitura. Já osobně to nevzdám a těším se na další díly. 70%

Nespoutaný Django (2012)

Tak po dlouhé době tu máme čistokrevného Tarantina ale přesto mám hořkost v ústech. Osobně nechápu za co má Tarantino nominaci na oskara za scénář? Ale to je jedno. Vyzdvihuji výkony herců hlavně Christopha Waltze a Samuela Jacksona, radost je sledovat. A cameo které si tu střihnul Tarantino byla nejvíce usměvavá část filmu. Sice sem měl problémy u stopáže filmu a vlastně posledních 25 minut tam být ani nemuselo ale co už. je to svižný, hodně ukecaný, hodně krvavý a halvně klasicky Tarantinovský film. 100%

Expresní zásilka (2012)

Parádní akční jízda. 100% a hlavního zaporáka jsem nenáviděl od první vteřiny co na mě vykulil oči :D

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Tak se přiznám že sem neviděl film 12 měsíčků jenž se vysílal na štědrý den, no teda viděl chytil sem film ve scéně kdy si rozdávali dárečky a to mě přesvědčilo že ač Žilková hrála tu zlou macechu dokonale tak sem spíš viděl pokus o českého mrazíka. Proto sem byl k filmu Štastný smolař přistupoval s jistou dávkou despektu. Ale od prvních minut se mse skvěle bavil. Ano rozjezd pomalejší ale jakmile se začne putovat tak je to zábava. Trojan dokazuje že takové role mu přímo padnou a podezírám Jirku že mu je píše přímo na tělo. Nejlepší hláška filmu je ¨Rakev se Vám nezkazí¨ místy morbidní humor (viz. znovu zkřísení Bohdalky) ale jinak paráda. Nejslabší moment je trik kdy se dvojice dívá na zámek Monte Carlos ale tak nějak mi to na druhou stranu a svoji nedokonalostí přímělo vzpomenout na filmy pana Zemana. Pavla Kříže sem v roli doktora vůbec nepoznal se přiznám. Je to pohodový film pro jakoukoli příležitost stojící a padající na Trojanově umu, krásné Haničky a Trojanovu lhaní a vymýšlení. 90% Jirka Strach opět nezklamal

Výbuch bude v pět (1984)

Tento film dostává rovných 100% za to že celý se natáčel v Bystřici pod Hostýnem a okolí, což je od mého rodiště asi 15 km a taky sem tam jezdil 4 roky do školy. Škoda že ho ve filmu přejmenovali.

Kauzy podle Kate (2011) (seriál)

No jednoduše řečeno, postava Kate je božské stvoření co umí rány rozdávat i přijímat. Pěkěn prořízlá ústa, krásný účes a super výstřih a hlavně mediaci rozumí i když ji vlastně tak nějak dělá za trest :D. Popychování ze soudcema je na jedničku, možná méně vztahovosti by tam bodlo ale pro mě jasná volba. Mám za sebou obě sezony a když sem viděl že to běží i na PrimaLove tak sem si to rád zopakoval. 90% zasloužených

96 hodin: Odplata (2012)

Z počinů pana Megatona sem přežil Kurýra 3 i Colombianu ale toto mě zasáhlo asi nejvíce. Po prvním díle filmu se Liam dostal mezi moje velké oblíbence a filmem A Team se jen utvrdil že dokáže ve svém věku se postavit jakémukoli nepříteli ale tady je to vše silně o ničem. Je jasné že druhé díly mají tendenci jít s kvalitou dolů ale tady jsme se propadli fakt na dno. Co se mi tu ale líbí je Liam a jeho dcera, jediné taháky filmu. Škoda a bojím se že vznikne i 3 díl který bude už ale asi i pro mě silné kafe :D :D Taken 2 60% pormiň Liame