Hranaři (2011)

Nechápu co se Vám na tom nelíbí? Buďme v našich končinách za každý takový atyp rádi. Slizouni byli slizcí, Langmajer hnusnej jak noc :-D Dejdar si snad z te role střílel ale jinak se mi to líbilo. Že to nešlo do hloubky? Mě to nevadí skvělejck 80% ode mě

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Pohodový film díky němuž vím že Alice Nellis pořád umí. Jen mě štvě že se v poslední době v Českých filmech tolik umírá

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

První mise IMF která mě zklamala, prvních 20 minut bych sežral i s navijákem ale přežití výbuchu v Kremlu a pak skok na auto a pád z 2 metrů to už bylo silný kafe i na mě. Bond dokázal být zranitelný v posledních dvou bondovkách ale Ethan Hunt je prostě nezničitelný v poslední IMF misi. Ne oceňuji Crusie za krokolomné asekvence v Dubai ale zbytek je na prd. První IMF nám vyrazila dech, druhá svižně odspípala, třetí byla krásně zranitelná a uvěřitelná ale čtvrtá je prostě maglajz ze vším šudy. Příště mi dejte pár hodin a scénář Vám napíšu sám a bez chybičky :-D

Vesnice roku (2011) (studentský film)

První film za posledních 10 let u kterého mi vadí že utekl tak rychle. Opravdu podařené, chci nášup. 100 %

Tintinova dobrodružství (2011)

No já se bavil jako za mlada. Spielberg umí a nejvíc se mi líbil Filuta. 100% Dá už někdo možnost Spielbergovi natočit bondovku? Myslím že by byla nejlepší ze všech.

Mistrovský plán (2011)

Tak čekal jsem od toho více, se přiznám. Ale na jedno odpoledne se to vyplatí skouknout. Nejvíc jsem se těšil na Téu Leoni nezklamala. 70% jak vyšitejch

Velký Kýchač (2001)

Krásná groteska která s certifikací THX Vaše domácí kino pořádně provětrá 100%

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Netuším co proti němu všichni máte. Já jasných 80%