Černá listina (2013) (seriál)

Poněkud slabší bratr lonského The Following, ale i tak mě to baví.

Paříži, miluji Tě (2006)

Nádherné povídky a nádherném městě. Paříž má v sobě něco naprosto jedinečného a poslední dobou jsem přišel na chut' i francouzské filmové tvorbě, takže já jsem byl velmi spokojen. Pár opravdu skvělých povídek a velká spousta velmi povedených.

Hříšníci (2011) (seriál)

Hodnotím v půlce druhé série. Slabší chvíle se vyskytují jen velmi zřídka a musím říct, že seriál má opravdvovej spád a je velmi vtipnej. Zkrátka má pořádny koule.

Písně o lásce (2007)

Bizarní. Ale očividně jsem nebyl cílová skupina, tak nebudu hodnotit.

Sherlock (2010) (seriál)

Snad žádný jiný seriál si nezískal nálepku 'kultovní' tak rychle, jako právě britský Sherlock.

The Escape Artist (2013) (seriál)

David Tennant, BBC a krimi. To prostě nemůže dopadnou jinak, než skvěle.

Zmizení (2013)

Co ten konec? Atmosferický snímek plný špatných charakterů, slušného příběhu a solidních hereckých výkonů. Žádné superlativa ale poctivě odvedená práce. Krimi jak má být, i když rozzuzlení bych si dokázal představit lépe.

Liberace! (2013) (TV film)

Muzikály prostě nemusím. Škoda, docela jsem tomu věřil.

Podfukáři (2013)

Občas lehce předvídatelné, ale jinak geniální. Několikrát jsem byl plně oklamán a dokonale jsem si to užil. Skvělá jízda.

Carrie (2013)

Průměrný film o velmi dobré knížce. Klidně bych se nebál, stopáž trochu natáhl a přidal více a lepší pozadí příběhu. Na druhou vás tento snímek donutí nenávidět Julianne Moore a to se nestane jen tak. 4* za excelující Chloe, která mám před sebou neuvěřitelnou budoucnost.