Pád Bílého domu (2013)

Americké patrioismy stranou, takhle vypadá dobry akční film postavený na 1 hlavním hrdinovy. Jak nereálné nebo moc americké to bylo je irelevantní. Mělo to spád, kamera byla velmi dynamická, herci v dobré kondici (některé souboje byly opravdu skvělé) a děj? Děj vem čert

Muž v ohni (2004)

Velkolepý film. Celých 150 minut jsem byl přikován k obrazovce a fandil jsem Denzelovi, at ty všechny parchanty sundá. Od režie až po skvělý, leč docela průhledný konec to byla obrovská jízda, která ve mě delší dobu nechá stopu. Mám rád, když film u vás vyvolá emoce a to se tu, i když jinak je to akční thriller jak vyšitej, stalo.

Sbohem, královno (2012)

Velmi dobré herečky v hlavní roli, ale to je asi tak vše. Chemie fungovala, ale jinak tento film byl tak trochu bez štávy.

Andělé v Americe (2003) (seriál)

Tohle je asi příliš i na mě. Perfektní sestava herců mixovaná z naprostou náhodností? scén. Při některých jsem se bavil, u některých jsem musel dost přemýšlet, abych je mohl ocenit ale u dost jsem prostě jen zíral, co se to vlastně děje. Troufám si tvrdit, že zprávu který tenhle film asi chtěl předat jsem pochopil, no abych ocenil celkovou "genialitu" tohohle snímku ... na to asi opravdu nemám.

Graceland (2013) (seriál)

Po 4 dílech zatím nemám moc co vytknout a pokud Graceland bude postupovat stejným tempem ke konci série možná přidám i tu pátou *.

Lůno (2010)

Chtěl bych dát víc, už za to obsazení a hlavně ten nápad, bohužel mě to 'nešokovala' tak, jak jsem myslel a doufal. Každopádně slušná podívaná, která zklame jenom svým tempem.

Nákaza (2011)

Poměrně originálně natočený katastrofický film. Uspět v tomto odvětví není nic jednoduchého a i proto řadím tento snímek k nadprůměru.

Spring Breakers (2012)

Co tím chtěl básník říci!? Ale na tom vůbec nezáleží. Scéna s 'everytime' byla opravdu perfektní.

Muž z oceli (2013)

Neskutečně kýčovitej film se scénami, které mi svou pošetilostí až lezli na nervy. Jinak blockbuster se vším všudy, ale víc jak na 60% to nevidím. So very american

Klub rváčů (1999)

Škoda, že jsem zápletku odhalil příliš brzy. I tak mi to pořádně zamotalo hlavu.