Správci osudu (2011)

Nevím, jestli taková láska existuje, každopádně sympatický film, který křižuje žánry a vybírá si cestu průměrnosti. 65%

Trust (2010)

Internet je největší zlo a největší přínos lidstvu za posledních několik desítek let.

Sucker Punch (2011)

LOL. Tohle chce nějaký čas na vstřebání. Začátek mě neuvěřitelně vtáhl a myslel jsem si, že se snad zde všichni spletli, ale dále se to vyvíjelo podle očekávání (Jak koho). Spousta životních pravd, mouder a ponaučení zabalená na do slušného vizuálního kabátu s trochou Medal of Honor. Velmi netypické míchání žánru, které pro mě fungovalo více než dobře. Pochvala za muziku. Jediné co můžu vytknout je, že první část byla výrazně lepší než druhá, jinak to klidně mohlo být za plnej počet. 80%

The Glee Project (2011) (pořad)

Hodně mimo mísu. Stávající cast nastavili vysokou latku, a pokud je budou chtít nahradit tihle herci", hodně lidem se to líbit nebude. Ještě štěstí, že vybírají jenom jednoho. 40%

Truman Show (1998)

Je pravda, že náš svět je zkažený a naprosto lehce manipulativní, ale myslím si, že tohle by se stát jednoduše nemohlo (zatím!). Skvělá podívaná na zamyšlení, i když pro mě lehce přehnané a trochu nereálné. 80%

Trosečník (2000)

Asi nejpovedenější trosečník co jsem měl možnost vidět. Tvůrci si odvážili do toho zakomponovat i malý příběh, který tomu dodal trochu grády a potom stačilo prostě a jednoduše nechat vyniknout Toma Hankse. Skvělý výkon, jenom díky němu je tento snímek hodnocený tak jak je. 75%

Princ a pruďas (2011)

"Hmmm, no fuck it! Let´s kill that bitch!"

Horší než smrt (2010)

Bavil jsem se dobře, nic jiného jsem od toho ani nečekal. 65%

Labyrint mysli (2010) (studentský film)

Chce to trochu vyzrát, než se bude pouštět do takovýchto filozofických děl, ještě k tomu beze slov.

The L Word: Special (2009)

Krásná vzpomínka na seriál, který změnil život nespočet životů lidem na celém světě.