Takoví normální vozíčkáři (2016)

Filmů které ukazují jaký mají handycapovaní lidé život, s čím vším se musí dnes a denně potýkat, je spousta ale takový film kde si tvůrci dokáží příjemně z toho udělat legraci tím že z vozíčkářů udělají zabijáky na kolečkách, to už je opravdu něco. A já velmi oceňuji takovýto originální nápad že to zkrátka není jen vyprávění o životě takových lidí ale že je to i okořeněno slušnou akcí. Navíc když vezmu v potaz fakt že minimálně jeden z hlavní trojice je skutečně vozíčkář tak na vrch musím zatleskat za skvělý výkon, který předvedl

Temné tajemství (2016)

Jediné asi co tu na celém filmu bylo alespoň trochu koukatelné byli souboje, které ale v podstatě ani nepředvádí hlavní hvězda Dacascos, což člověka zamrzí... až na pár vyjimek. Jinak je to amatérsky natočená týmovka. Příběh byl zajímavý - pro mě - asi tak první cca pů hodiny a pak jakoby veškerý scénář šel úplně pryč a sledujete pouze partu která po sobě střílí neskutečně chaoticky a nepřehledně.

Příliš osobní známost (2020)

Narovinu říkám, že mě tento film zklamal. Zhruba do poloviny se to tvářilo jako povedená komedie se slušným obsazením, kdy mi ani nevadili pánové z Chorvatska. A já se do té doby bavil a ne jednou se i pořádně zasmál. Jenže závěr filmu začal být opravdové drama, kdy mi to chvílemi připomínalo film Bez dcerky neodejdu. Ne tohle opravdu já od dobrého filmu, který má být primárně komedií, nečekám. 40%

Vyproštění (2020)

Toto je prostě umělecké dílo v rámci akčního žánru. Film má prostý příběh, dokonalou akci a správně nabušenýho Hemswortha, kterýmu tahle role padla jako šitá na míru.

Bloodshot (2020)

Na Dieselovy poměry celkem dobrý film. Ono od někoho kdo se točí v jedné jediné sérii a nic jiného natočit nedokáže je to celkem milé překvapení.

Spolu z domu (2020) (pořad)

Já to ani nehodnotím protože to vlastně celkem chápu... Toto byl ukázkový příklad toho, co se stane, když člověk sedí doma, nikam nemůže a začne se nudit. Je jasný, že to pořádně leze na mozek

Balkánská pomsta (2017)

Přirovnal bych to k hodně opravdu hodně béčkové Smrtonosné pasti, ono totiž se od toho fakt nedá moc očekávat. Jenže tu máte tři staré známé herce ze starých dobrých videofilmů a už jen z nostalgie nemůžu tento film odsoudit

Anna (2019)

Film v podstatě táhnou především tři známe tváře z nichž dvě už dobře známe ze série FaF a ten třetí pochází coby psychopat z Batmana... ti jsou tu jakýmsi lákadlem ale co se obsahu jako takového týče, není to nic co bychom vlastně už neviděli. Vlastně i hlavní protagonistka tu není ani za tu hlavní tahounku, protože a především tu jde o tahanici mezi KGB a CIA ona už je v podstatě jen postranní osoba která to všechno dokonale organizuje až se do toho občas zamotáte. Naštěstí tu máme téměř po každém dějovém úseku flashback s dovysvětlením jinak by se v tom nebohý divák asi ztratil. Mám rád ženy, které se v akčních filmech objevují nejen jako společnice/pomocník těch chlapů - agentů zabijáků, ale už i ony sami dokáží vzít za pořádnou akci.

Jumanji: Další level (2019)

Nejedná se o špatný film, vůbec ne. V kině to byla příjemná zábava, která ovšem narozdíl od předchozího dílu nepřináší nic nového. V podstatě na chlup totožný příběh jen se odhrávající v jiných lokacích. Ve výsledku tedy dobré ale naprosto zbytečné pokračování.

Noc v Myší díře (2012) (amatérský film)

Člověk který má rád Brno, noční Brno ještě víc a k tomu ještě dost holduje akčnímu žánru (což já jsem) nemůže dát jinak než pět hvězd. Díky za příjemné pokoukání