Jako kočky a psi (2001)

Kdybych byl mírnější k těm hodnocením, kdybych přimhouřil obě oči, kdybych si vzpomněl na dávná léta, dal bych pět hvězd. Ty čtyři hvězdy berte u mě jako jeden nejlepší filmů ve svém žánru(mluvící zvířata nebo zvířata v hlavní roli).

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Nebýt Cejnara, bylo by to špatný. Takhle je to navíc zábavná inspirace pro diváka.

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Určitě lepší komedie, než které se dělají o dvacet let později. Stručné, nechci říci zrovna nápadité, Stallone má úlohu opět tak trochu kliďase(policajt tráví spokojený život), dokud mu tuto úlohu nepřekazí maminka. Vtipy nic moc, spíše podprůměrné. Dvě hvězdy ale jsou docela dobré pro tento film, když vezmu v potaz tu prachmizernou zápletku, ale občasné slušné vtipy, dvě hvězdy budou správné. ____ Mýmu dítěti nikdo neublíží. ____

Milionář z chatrče (2008)

Film, který řekl dost americkým srdcervoucím příběhům a ukázal nejen USA, že nejenom oni mají své hrdiny. ____ OST 5/5 ____

Rebel (1973) odpad!

Nesnášim filmy, co se bojí jakékoliv věty navíc nebo jakékoliv scény přes čáru. Stallone je můj nejoblíbenější herec, ale tenhle film byl fakt strašnej po všech stránkách. Na filmy zlý nejsem, podle toho, jaké si prostě film zaslouží hodnocení a tohle si nezaslouží ani jednu hvězdičku. Víme, že Amerika v těchto letech měla potíže. Všude na světě byly potíže a stále jsou, ale raději si o tomto problému něco přečtu, než budu podporovat špatná béčka. Mám rád béčka, u kterým se zasměju nebo podporuju hlavního zabijáka. Tady jsem ale nepodporoval nikoho. Navíc další mínus bylo naprosto pohřbený konec filmu. Film mě po celou dobu nudil, hrála tam strašná muzika. Sorry Sly, ani v nejmenším nic proti tobě, máš jinak všechny filmy o dvě třídy lepší, navíc ti tady nedali moc příležitost něco ukázat. Myslím si, že tohle uzná i tvůj největší fanoušek, že tohle bylo asi to nejslabší od tebe, ale na druhou stranu, každý nějak začínal, takže nějaká ta zkušenost a ponaučení z tohoto filmu se ti určitě dostala. Říkám si, že jediné, co může být v jeho kariéře ještě horší je Italský hřebec, do kterého se mi moc nechce už po shlédnutí galerie k filmu. Jsem a vždycky budu tvůj věrnej fanda! ____ Jako všichni kolem i já chci žít. ____

Sportovní noviny (1994) (pořad)

Já si dělám svoje sportovní noviny sám.

Noční dravci (1981)

Tenhle film má jedinou závadu a to, že se mu říká béčko a že béčko je. Stručné, nápadité, rychlé, krutopřísné v závěru. Už jsem viděl Stalloneho všelijak, ale ještě né jako ženskou(začátek + konec filmu). Noční dravci je opravdu béčko jak má být. Béčková hudba, kamera, ale tyhle léta miluji, i když jsem je nezažil. Špinavé ulice plné magorů, hlavní magor, typická zápletka: blázen chce udělat něco velkého, ale překazí mu to hlavní hrdina. ____ Jdeš do lepšího života! ____

Země policajtů (1997)

Polovičně odměřený, stejně tak jako polovičně slyšící, opět je tu Stallone. No když dám dvě hvězdičky, budu strašně hodnej a filmu ještě polepším. Jednu hvězdu bych dal za Sylvestera, i když ta jeho role taky nic moc, no a ta druhá hvězda za solidní atmosféru, hudbu a herecké obsazení. Tenhle film je naprosto zbytečné vidět, pokud tedy nejste fanoušci některého z herců. Bylo zbytečné to točit, jen vyhozené peníze. Policie v USA je propletená s mafií, je to i v této době, ale už né tak moc. Jinak ještě bych napsal katastroficky nezvládnutý konec filmu, zdálo se mi to celé moc natažené, dlouhé záběry. Celý film by se dal udělat tak do 45 minut jako seriálový díl. Stallone navíc šel do akce až moc pozdě(to ale souvisí s jeho postavou, pro oko diváka ale špatné). Už bych se v tom asi dál nebabral. ____ Mít prachy neznamená nedotknutelnost. ____