Svátek matek (2016)

Po asi 40ti minutách jsem to musel vypnout. Jediný důvod, proč jsem na to koukal byla nestárnoucí a pořád krásná Aniston.

Komici (2009)

Eminem :D

Country estráda (2001) (pořad)

Dříve to fakt u mě letělo, ale teď už né. Mám ale dobrý pocit, že dříve jsem tuto partičku mohl vidět pod širým nebem živě, takže jsem byl spokojený ještě víc. Dobré časy, dobrá sranda, dobrá parta.

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

zde ____ Digitální kamera, Greengrassovy prvky a Zimmerova hudba v deseti minutách nedělají z Joanoua týpka. Navíc nemám rád Rona Perlmana a ještě navíc nemám rád krátkometrážní filmy, kde víte konec a nic vám vlastně v součtu neřeknou. Kdo ví, jestli na tenhle krátkometrážní film nekoukl ten blázen těsně před premiérou The Dark Knight Rises. Jestli bych měl doporučit krátkometrážní film, pak ukážu na tenhle

Kobra (1986)

____ Jsi choroba a já jí léčím! ____

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Silné období seriálů. ____ Freshmén ____

D-Tox (2002)

Ale jo, mě se to líbilo. Srovnatelná role Stalloneho s filmem Denní světlo, oba filmy docela podobné, pokud nemluvím o příběhu, ale o zápletce nebo o atmosféře a dramatu. Tohle bylo rychlé, dobré, pro náročnějšího diváka ale už od začátku sice jasné, ale stejně mě film dokázal příjemně překvapit. Bylo to docela příjemné pokoukání, zejména při společnosti Polly Walker a Diny Meyer. Tento film si myslím měl ještě na větší mety. Příběh to mělo na první pohled složitý, ale ve výsledku opravdu jednoduchý. Jde o to, jak koukáte na filmy, potom si tu svini umí najít každý. ____ Uvědom si, že máš život pořád před sebou. ____

Jackass 3.5 (2011)

Opět neskutečná prdel. Na jackass 1,2 a 3 to už nemá, ale pořád se u toho směju jako dřív a to je dobrá vizitka. V tomto filmu byl nejlepší asi Wee man jako zeď. Jackass mě nikdy neomrzí, jen škoda té tragédie, ale i tak už jsou všichni u mě v srdci navždycky!

Oscar (1991)

Hned ze začátku jsem udělal chybu, že jsem neviděl původní film Oscar z roku 1967 a tak to doufám někdy napravím. Znám francouzský humor, takže vím, že tohle provedení z USA mě sice potěšilo, ale jen proto, že jsem neviděl tu původní verzi. Třeba se jen domnívám. Stallone zde předvádí svůj nejlepší herecký výkon(i když zase v roli jakéhosi blbce, spíše smolaře). ____ Chci se vrátit rychle do banky a odmítnout pár půjček. ____