Zaklínač (2019) (seriál)

Absolutní překvapení, protože Zaklínač a všechno okolo něj šlo vždycky mimo mě. Tenhle seriál se fakt povedl a dost mě překvapil. Nějaký pasáže z těch prvních osmi dílů tam byly dost kecací nebo jinak nudný, jinak ale parádně zpracovaný. Takže sem zvědavej na pokračování.

8 MM (1999)

Nečekal sem, že se k filmu dostanu až takhle v pozdějšim věku(heh paradox) :D) ... ale sem rád že sem na to narazil. Klasika Cage a filmy z devadesátek, silný období.

V mysli vraha (2015)

Nebejt toho dojebanýho konce, tak je to na pět hvězd. Delat to příklad takový Fincher, tak ten film je ted v top 200. Jinak super i tak a spokojenost. Navíc Tony opět nezklamal. :)

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Tenhle film je jeden z mála těch výdobytků hollywoodu, co sem viděl. Oskary radši vynechávám, ale tenhle film byl dobrej.

Rodina Sopránů (1999) (seriál)

Rozjetá čtvrtá série. 1. série - 100%, 2. série - 90%, 3. série - 100%., 4. série - 90%, nejlepší díl č. 9.

Čára (2017)

Od začátku do konce mě to bavilo.

Ti druzí (2001)

Jedna z nejlepších duchařin, co jsem kdy viděl. Atmosféra, co by se dala krájet.

Americká krása (1999)

Jakto že jsem na takovou pecku narazil až dneska?! Neskutečnej hereckej výkon Spaceyho, satira jako z učebnice. Tohle je přesně film o amerických snech a realitě. Thomas Newman doplňuje o klavírek, takže máte pocit, že umíráte s Lesterem. Ok, dávám 5 hvězd.