Hoří, má panenko (1967)

Jediný film u kterého mě smíchem pálí tváře a bolí břicho :D. Obdivuju jak to pan Forman natočil jak dávkuje smích po iněkcích 3min se směju 2min mám na oddych a pak zase. Hoří, má panenko nikdy neomrzí.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tento díl se odlišuje od všech předešlých dílů tím že je spíš brán ohled na loupež. Ono kdybych Rychle a zběsile 5 přejmenoval na ,,Loupež po italsku," tak si toho nikdo nevšimne. A vtipné mi přišlo že k trezoru se dostali přes jednu zídku a plno dalších nereálných sekvencí na které se člověk nemůže dívat jinak by to vypnul.

Pět let na Marsu (2008) (TV film)

Parádní dokument vřele doboručuji, můj hrdina Spiritus i přes všechny trable dokázal z minima vytěžit maximum.

Farma zvířat (1954)

K filmu jsem se dostal, tak že jsem si přečetl povinnou četbu, tak jsem musel vidět i film v originalním znění Napoleona - vůdce, Pištíka, Kuliše, Majora. Po přečtení: (kdyby ste mě videli otevřená puse a žasl jsem). Strašně geniální dílo, které dává poselství . Alegoricka bajka na SSSR myslím, kdyby si v roce 1945 Lenin, Stalin, Malenkov, Chruščov, Brežněv určitě by se poznali SVINĚ. Doporučuji film zhlédnout, aby jste si objasnili pár nejasností co se týče jak dojili krávy jak sklízeli seno a hlavně konec.

Převtělená (2007)

Chtělo to více napětí a kdyby to bylo natočeno v podobném duchu, jako film Předtucha zvýšil bych hodnocení. Prostě zkrátka řečeno chtělo to více tajemna a zápalu měl jsem pocit jako by mi film protekl mezi prsty. Myslím, že z tohoto tématu šlo vytřískat něco víc.

Rok jedna (2009)

Po zhlédnutí filmu Rok jedna, bych asi vymyslel nový žánr NUDA. Je pravda, že Jack Black se snažil, ale nestačilo to. Začátek se začal vyvíjet dobře, Jack Black sní zakázané ovoce a už jsem čekal co se bude dít, že se promění v něco nebo dostane nějakou schopnost a nebo kdyby pak mluvil když se člověk nadýchal hélia, ale nic takového se nestalo :-). Jen mu stouplo sebevědomí a vyhodili ho z vesnice. A nějaký vtipy o obřízce fakt nemusím. Nechápu jak někdo může spojovat tento film s RRRrrrr!!! Rok jedna je úplná koňomamutina.

Tele Tele (2000) (pořad)

Na Tele Tele jsem se díval jen kvůli rodině Kopečkovi. Pokaždé jsem se tomu s rodinou zasmáli. Myslím si aspoň za mě kdyby tam nebyla herečka Žílková hodnotil bych to na 65-70%.

Odložené případy (2003) (seriál)

Jak tady většina lidí komentuje, že konce jsou geniálně udělány musím jen souhlasit - zpomalená kamera, hudba, záblesky minulosti /prostě lahůdka./ V každé sérii si najdu aspoň 2-3 skvělé soundtracky. ZDE je odkaz kde máte vypsány jednotlivé soundtracky ze všech epizod www.have-dog.com/coldcase/ Když to tak dávali rok v televizi vůbec jsem neměl chuť se dívat na další kriminálku, kde pitvají. Ale jednoho dne jsem se přemoh a příjemně mě to překvapilo. Ale jak to tak bývá u seriálu některé díly jsou slabší.