• Pohádka

Čerte, drž se svého kopyta! (1998) (TV film)

Tyhle pohádky, které jsou nejspíš natočeny jen proto, aby v té televizi něco běželo, moc nemusím. Většinu času proklimbám a pak lituji, že jsem nedělala něco užitečnějšího. Pokud nezaujme prvních 5 minut, vypnout!

Jak si zasloužit princeznu (1994)

Hej, lidi, vy nemáte rádi pohádky! Já osobně tuhle považuji za jednu z nejlepších. Ta písnička není to jediné, co je na té pohádce úžasné. Je to spletité a napínavé. Všichni jsme byli děti a pro mě jako pro dítě se to v porovnání s většinou ostatních pohádek jevilo jako úplná romantická dobrodružná fantasy. +teď jsem tu pohádku zas po nějaké době viděla a mám pocit, že se mi hned tak neokouká. A ta hudba je geniální.

Řád saténových mašlí (2000) (TV film)

Hodně netradiční pohádka, ten skřítek je fakt nechutnej, ale stojí za to se podívat už proto, že nejsou všechny pohádky stejný.

Slavík (1996) (TV film)

Strašná nuda a PŘÍÍÍŠERNÁ hudba. Rozhodně na to nenechte děti koukat. Ani v případě, že je chcete uspat. Mohly by mít noční můry.

Vohnice a Kiliján (2001) (TV film)

Malebná pohádka, ale za chvíli vymizí z paměti.

Zkřížené meče (1998) (TV film)

Sympatická pohádka jako stvořená k oddechu po nedělním obědě. Navíc je zajímavá tím, že v ní nejsou jen černobílé postavy a má mnohonásobně zajímavější zápletku než většina nových pohádek (včetně pokračování Zvonící a Zázračné meče, ty bych si klidně nechala ujít). Vlastně je to celkem slušná fantasy.

Duhová hora (1994) (TV film)

Ty pohádky mi nějak splývají...to je to jak oslepne?

Penelope (2006)

Tuhle pohádku jsem viděla na MFFKV, po všech ostatních filmech to bylo ohromně osvěžující.

Bouře (2005)

MFFKV - spousta lidí ten film celkem kritizovala, protože ho nepochopili - nechápu:) Mě Bouře zaujala nejvíc z celého festivalu, takový správně ponurý film. A podívala bych se znovu.

Divoký anděl (1998) (seriál)

To byl takovej hit, že sem se na to musela několikrát taky kouknout ale přišla krutá realita, poznání, že děj, který u 'normálního' seriálu vydá na 10 dílů, vydá u telenovely vydá na 250. Opravdu jsem to do té doby nevěděla...