• Pohádka
  • Rodinný

Amityville - Dům hrůzy (1983)

Taková normální duchařina, no... ale je pravda, že nemám zkušenost s předchozími díly.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Na jedničku ani dvojku to nemá, ale dá se říct, že si to až na jednu z finálových scén s "nohomíčem" udrželo úroveň a byla to fajn oddechovka. A navíc Asterix je prostě oblíbenec, tomu se nízké hodnocení nedává.. už se těším na Tintina!

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Ehm... tohle už sice pořad o vaření pro začátečníky je, ale k čemu mi je pořad, kde si v každém receptu můžu téměř všechny ingredience nahradit a ještě je vše uděláno v cukuletu. Ale je to legrace, už mě dlouho nikdo nerozesmál tak, až jsem plakal...

Kuchařská pohotovost (2009) (pořad)

Nějaký pořad pro kuchařské začátečníky by nebyl? Kluci v akci a Kuchařská pohotovost mírně pro snoby už počítají s nějakými zkušenostmi.

Ulice (2005) (seriál)

Některé dějové linky se tam na můj vkus řeší nekonečně dlouho, ale možná je to záměr. :-)

Něco je ve vzduchu (1980)

Tyto *** jsou slabší, je pravda, že si tu moc nelámali hlavu s časovými paradoxy, ale zase tam bylo pár vtipů, které ale vlastně dotvořil až čas.

Tetris: srdečné pozdravy z Ruska (2004)

Dokument, který mohu vidět znovu a znovu, tématika je zpracována velice poutavě, obzvláště pro člověka, který se zajímá o autorská práva.

Mise (1986)

Pro mou osobu zde zní nejlepší soundtrack mistra Morriconeho... a film je to skvělý.

Na skle maľované (1980) (TV film)

Jo jo, rocková verze je rocková verze, ale přiznejme si, na divadle to asi fungovalo zcela jinak a lépe.