Bakaláři (1972) (seriál)

Ve své době rozhodně všemi sledované povídky.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

V každé epizodě se řeší nějaké ožehavé téma současné mladé generace. Navíc je v něm spousta lásky, přátelství, rodinných hodnot. Doporučovala bych ho všem teenagerům. I já jsem ho viděla tak asi v teenagerovském věku. Je to zkrátka kultovní seriál teenagerovské generace z let devadesátých.

Přátelé (1994) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů všech dob. Úžasně zábavný, romantický i dramatický. A objevili se v něm v jednotlivých epizodách snad všichni známí herci. Dnes už je naprosto kultovní.

Historie jedné lásky (1995) (seriál)

Tenhle seriál jsem sledovala někdy kolem roku 1997. Hodně se mi líbil, avšak už po letech si přesný děj moc nepamatuju.

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (2011)

Až neuvěřitelný film. Nedá se popsat, jak se cítí takový malý kluk. Avšak autoři myslím si, to vystihli naprosto skvěle a bravurně. Je to příšerně dojemný film, nebo aspoň pro mě. Ke konci jsem ho celý probrečela. Opravdu ho musíte vidět. Tak schválně, jestli s vámi aspoň trochu pohne a ohodnotíte ho minimálně čtyřmi hvězdami. ( Související film - Nezapomeň na mě ).

Velký Gatsby (2013)

Je to v podstatě především milostný příběh o ztracené, znovunalezené, avšak už ne naplněné lásce. Zároveň to trochu připomíná českého Járu Cimrmana, všude byl, vše zažil, vše dokázal.

Dennis postrach okolí znovu zasahuje (1998)

Denis opět v akci. Film je plný zábavných sekvencí. Denis vždy vše myslí dobře, ale pokaždé se to nějak pokazí a pan soused pro to nemá moc pochopení. Jen je škoda, že už zde nefiguruje ,,pan´´ herec Walter Matthau.

Jeden Štědrý den (2014) (TV film)

Neuvěřitelně bláznivý Štědrý den. Spousta katastrof, nehod, neštěstí. A přitom úžasná vánoční atmosféra. A spousta lidí, které tyto katastrofy daly dohromady. Určitě stojí za shlédnutí. 70 %.

Poslední dům nalevo (2009)

Dobrý film, určitě stojí za shlédnutí. Celkem drsný příběh. 85 %.