Doktorka Kellerová - Návrat (2017) (epizoda)

Dobrý seriál. Ale tak právě proto by mě zajímalo, kdy to bude pokračovat? Není tady o tom zmínky že budou další díly a přitom to skončilo neukončeně.

Pompeje (2014)

Překvapivě poutavý film. Ač tento žánr nepatří mezi mé favority. Zatím nejlepší z filmů, co jsem na toto nebo podobné téma viděla.

Hrdost a sláva (2008)

Je tu hodně známých herců. Ale je to takové těžké dílo, špatně se v tom vyznává. Dostal mě závěr.

Hitchcock (2012)

Bravo. No tak já jsem tedy za celý film nepřišla na to, že Hitchcocka hraje Hopkins. Tudíž skvělá práce maskérů.

Identita (2003)

Po novém zhlédnutí měním hodnocení ze 3 na 5 hvězd. Čas ukázal. Podle mě je to psychologický thriller, nejen mysteriozní.

Muž z oceli (2013)

Tak tohle je nejlepší SUPERMAN, co jsem viděla. A vůbec nevadilo, že už je to tak padesáté zpracování. Skvělé efekty.

Temný Kraj (2017) (seriál)

Ač byl avízován seriál plný záhad a mystičnosti, dodali nám řekla bych průměr. A nakonec jsem zjistila, že seriál byl zřejmě pojmenován podle nádoru Petra Kraje, který měl v hlavě. Doktor, mimochodem manžel jeho milenky, řekl, že je tam temný kraj nádoru. Takže za mě celkem zklamání. A teď, po shlédnutí pěti dílů z 2. série, musím konstatovat, že první série byla ještě o dost lepší, než druhá.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

No tak tohle je dost dvojaký film. Na jednu stranu je to absolutní blbost, že se na to skoro nedá dívat. Tak trochu ujeťárna. Aneb, jak řekl můj manžel ,,Tak tohle se snad nemůže líbit ani tobě,,. A na druhou stranu má spoustu zajímavých efektů, celkem schopný příběh a na konci zajímavé poučení.

Konspirace (2015) (seriál)

- Nacistická zrada, - nemanželské dítě, - vražda. Tohle je jen příklad zajímavých teorií týkající se britské královské rodiny. Super dokumenty. Tímto jsem naprosto propadla dokumentům, které jsem dříve nesnášela.