Pohřešovaní (2003) (seriál)

První serie mě docela zaujala. Je dobrá. Ale v momentě, kdy se seriál přehoupl do druhé série, jsem nevycházela z údivu. Má to mnohem větší grády.

Rozpoutané peklo (1997)

Slušně natočené. Dobré efekty. Na tu dobu myslím si super kvalita. I s odstupem let prima podívaná. Dobří herci.

Nadějné vyhlídky (2012)

Velmi pěkně zpracované klasické dílo jednoho z nejvíce točených autorů - Charlese Dickense. Nejlepší zpracování, které jsem zatím viděla.

Requiem za sen (2000)

Strašnější film jsem snad ještě nikdy neviděla. Je rozporuplný a beznadějný. První polovina filmu má chabý děj. A konec je jak napínavý, tak absurdní, nechutný, hnusný. Stojí za shlédnutí, ale připravte se na to, že vám po něm nebude dobře. Skvělý výkon Ellen Burstynové.

Chladnokrevný (2012)

Tento thriller se pohybuje na hraně mezi celkem nezajímavým dějem a na druhé straně, neboli na druhém konci filmu naopak velmi zajímavým závěrem.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Tak trochu dva v jednom. Dokud děj probíhal v bunkru, zdálo se to být trochu realističtější. Ale jakmile Michelle vyrazí ven, přišlo mi to, jako kdyby to už byl jiný film.

Nezapomeň na mě (2010)

Tenhle film musíte opravdu vidět. Zvláště ti z vás, kdo ztratili někoho blízkého. V posledních 5 minutách dostane film ještě mnohem větší rozměr, než se zpočátku zdálo. ( Související film - Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko ).

Zachraňte pana Bankse (2013)

Už od počátku jsem měla problém zjistit o co v tomto filmu vlastně jde. Co je hlavní záměr. Až postupně mi došlo že je především o lásce malé holčičky ke svému tátovi, který, i když žil neustále s hlavou v oblacích...Byl přesto svojí dcerou milován a až do dospělosti se nesmířila s tím, že její táta brzy umřel. A Walt Disney ji přiměl k tomu, aby po letech odpustila sama sobě. Neboť doopravdy neměla žádnou vinu.

Wind River (2017)

Velice silně emotivní film. Rozhodně doporučuji zhlédnout.

Cesta smrti (2010)

Po delší době opět jeden z lepších Seagalových filmů. Protože poslední dobou šla jeho tvorba docela dolů.