Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Jen by mě zajímalo jak někdo tak podprůměrný jako je Troška může hledat talenty? Banášová, Šeredová co ty tam dělaj??!!

Město zločinu (2009)

Tady není co řešit, Jackie úplně v jiném světle a musím říct že to co předvedl v tomto filmu mě dost překvapilo, Jsem zvyklí na úplně jiného Chana než to co jsem viděl zde. Měl jsem obavy z toho co mě může čekat při shlédnutí Města zločinu a jsem velice nadšený. Dlouho jsem se nedokázal zaseknout na nějakém filmu, ale tady jsem hltal každou vteřinu.

Zelená zóna (2010)

Ještě teď mě mrazí a to jsem to dokoukal před 10 minutama. A nejvíc mě dostal závěrečný záběr odjezdu na ropnou rafinérii, něco na tom bude. . . .

Starý páky (2009)

Nevím jak vy, ale já se bavil. Mám rád Travoltu a Williamse ještě víc. Nebudu si tu hrát na nějakého znalce fimů a rozpitvávat herecké umění, otřepané fráze a předvídatelný děj, to je mi u zadele. Pro mě je důležité že jsem se smál od začatku a skoro až do konce a to se mi dlouho u žádného filmu nestalo, naposledy u "Horsi nez smrt" (2007).

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál) odpad!

Terminátor byl, je a vždy bude jenom jeden a můžete se pokoušet ho nahradit jakoukoli sexbombou, nebo kýmkoli kdo umí říct souvisle víc jak jednu větu, ale mě neoblbnete. Tady je Arnoldovo. . . . . . . . . . . . .

Ospalá díra (1999)

Vzhledem k tomu že Depp točí samé lahůdky a toto je jedna z nich, ještě k tomu ve spojení s Burtonem nemůžu dát jinak než 5*.

Musíme si pomáhat (2000)

Silný příběh , který dokáže zaujmout a vtáhne do děje a hlavně je to český film, což mě o to víc dojímá.

Loose Change: Final Cut (2007)

Lidi jsou zaslepený tím co jim nacpou do hlav média(viz. uživatel Angerr) a nechtějí vidět to co je jasně dáno a že není zoodpovězeno spoustu otázek: 1) Kam zmizelo letadlo které údajně spadlo v Pensylvánii? 2) Kam zmizelo letadlo které údajně narazilo do Pentagonu? 3) Kdo vysvětlí pád WTC 7 kde byly pouze lokální ohně? Je toho víc a snad se jednou dopídíme pravdy a bude postavem před soud jeden z největších masových vrahů všech dob Bush ml. který na Afgánistán zaútočil prý kvůli útokům na WTC (16 z 19-ti ÚDAJNÝCH ÚNOSCŮ POCHÁZELO ZE SAUDSKÉ ARÁBIE !!!!!!!) a na Irák kvůli zbraním hromadného ničení, které se dodnes nenašli !!!!!!! Hnus a hamba na tyto šmejdy!!! Probuďme se než bude pozdě!!!!

Avatar (2009)

Pastva pro oči. Nejhezčí vizuální zážitek co jsem za poslední dobu měl.

Ledově ostří (2007)

Neskutečně šíleně bláznivá komedie která neurazí.