Tropická bouře (2008)

Bavil jsem se, za mě super. Dobře nahláškovaný a prostě taková párty hereckých hvězd. Když se neví co s prachama tak si udělaj pro prdel svůj film a toto se jim povedlo.

Hra o trůny - Bitva bastardů (2016) (epizoda)

Bouchal jsem s Jonem a řval slastí když psi dostali nažrat. Zatím nejlepší epizoda seriálu.

Griffinovi (1999) (seriál)

Myslel jsem že většího dementa už nemůže být když koukám na Houmra ale tento retardovaný debil Peter ho předčí ve všem. Hlavně zbytečně protahované a neskutečně trapně idiotské scény snížili mé hodnocení. Ubohý a je mi dost trapně když na to koukám. Zachraňuje to prcek s avokádovou hlavou a pes jinak je to sračka.

Pátá vlna (2016)

Jako pilot k seriálu by se to hodilo ale takhle je to moc nic.

Orel Eddie (2016)

Pravá olympijská myšlenka.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Famózní nahláškovaná podívaná. Dlouho jsem takto nebavil.

Megalodon: Obří superžralok žije (2013) (TV film)

Když už chtěli z lidí dělat blbce mohli to zahrát hůř. Zdá se mi že použili herce z Asylum. Nehledě na to že jednoho z těch "svědků" jsem zahlédl v nějakém filmu. Jinak si nestěžuju mám takové filmečky rád ale když se nesnaží hrát si na "dokument" když i retard pozná že je vše hrané. Věřím že asi v tom moři bude něco velkýho plavat, přece jenom toho o něm moc nevíme ale ty efekty mohli udělat lépe aby ta potvora vypadala trochec realnějš.

Poslední odcházení Václava Havla (2012) (TV film) odpad!

sebajdo, do ksichtu bych nejraději naplival tobě a všem vyznavačům kultu humanitárního bombarďáka. Nejdřív čti ty pak někoho poučuj. Tadle estébákama vymazlená špína, sračkoidní dramatik a luxusní disident si nezasluhuje žádnou úctu! Jeho zrada Jugoslávie která společně Rumunskem odsoudila okupaci v r. 68 je hnus!

Creed (2015)

Jako fanoušek nemám co vytknout. Důstojné rozloučení které ale někomu nemusí jít pod nos, já byl nadšenej. A důvod je takový že filmy o sportech jaksi moc nesleduju a už vůbec nemám rád box, hloupej sport ono vůbec dobrovolně si způsobovat bolest, to nějak nepobírám že to někdo považuje za normální ale Rocky je best a Stallone legenda.