Peklo v Ardenách (2014) odpad!

No nikdy jsem se tak nenasmál už po shlédnutí prvních 5 minut. Neskutečný že je někdo schopný něco takového vytvořit, někdo mu na to dá prachy a ještě mají tu drzost to pustit na veřejnost. Začínám mít pocit že to Asylum dělá schválně jako poctu Edu Woodovi Jr.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

Z celého srdce nenávidím Disneyovské animáky kde je každých pět vteřin idiotská písnička ale tady jsem si to užíval. Skvělý dabing i texty písniček, líbilo.

Nová holka (2011) (seriál)

Dokola opakované "vtipy", strašně rychle se tento seriál okouká.

Fízlárna (2017) (seriál) odpad!

Vydržel jsem 5 minut do příjezdu "Moraváka" a to i přes silnou averzi vůči Maryškovi, tomu novodobému svazáckému soudruhovi. To jakým obrazem tam "Moraváka" vykreslili by potřebovali přes tlamu stejně jako dal Maryško Eichlerovi na zastupitelstvu.

Češi proti Čechům (2015) odpad!

Žiji od mala ve městě kde máme cikánů až po prdel a touto sračkou mě ten vymaštěnej pičus co to natočil nedojme. A všichni tu "hodnotící" s držkou plnou humanismu, pravdy a lásky, prostřelte si hlavu vy bando pomatenejch zasranců co cikána viděli pouze v tomto "dokumentu". Z celého srdce bych vám přál zažít s cikánama to co já za posledních 30 let. Takže vás s velkým máváním posílám do prdele!!

168 hodin (2006) (pořad) odpad!

Ideologický odpad, sračka, mediální průjem který padl v posledních letech na dno toho nejhlubšího septiku. Odporná masírka působící na ty správně zmasírované ovčany Havloidstánu(čtěte: překabátěné bolševiky, estébáky a další zmrdy kterým dovolil Humanitární Bombarďák výměnou za moc aby tu škodili dál a tito dementi jim za to ještě tleskají)

Fenomén (2008) (pořad) odpad!

Poslouchat hlas té babochlapky je na skok z okna. Díl o Ortelu byla poslední kapka. Nejsem absolutně jejich fanoušek a spojení ať už bývalé nebo současné s náckama je pro mě nepřípustné. Ale to co předvedla ta gender kravka v tomto díle kde si jako "odborníka" na sračky a hovna vezme logopedického kokota, idiotského, mozkově vybrakovaného, kokainem napuštěného zmrda, antičecha a na arabské péro v prdeli se těšícího Novotného je na těžkou petelici do ksichtu té pomatené píče.

Galaxy Quest (1999)

Každému tam ta role sedla jak prdel na hrnec. Slzel jsem smíchy.

Stalin (2013) (TV film)

Kde mohlo Rusko být kdyby nebylo tohoto zm.da.