Show Jana Krause (2010) (pořad) odpad!

V posledních měsících to funguje jako svazácká agitka plná vyznavačů sekty humanitárního bombarďáka a dalších pomatenců co vylézají z kanálů politiky a společnosti kam jsme je ze vší ostudou spláchly a z nějakého záhadného důvodu mají pocit že pouze ten jejich jediný názor je ten správný. Na ČT jsem ho ještě tak nějak mohl teď už je to pouze jednostranně zaměřený odpad.

Já, Mattoni (2016) (seriál) odpad!

Předražená, nudná, utahaná a hlavně děsně dlouhá reklama zaplacena námi všemi co tu neveřejnonesvéprávnou nečeskou netelevizi ještě platí.

Krotitelé duchů (2016)

Chvilkama mi bylo dost trapně se na to koukat a neměl sem daleko k vypnutí. Vydržel jsem to a konec docela dobrý. Jedna * za efekty a scény kde jsem se i dost nasmál. Jinak to beru jako parodii na původní krotitele.

Válka světů (2005)

První věc co bych udělal při takové apokalypse by byla vražda té blonďaté, neskutečně nasírající, odporné, neustále se idiotsky ptající malé antikoncepce. Pak by to mohl být ještě lepší film.

Vlak do Pusanu (2016)

Trochec vykrádačka Světové války Z ale jinak dobrý.

Pan kritik (2014) (seriál) odpad!

Nechutný, slizký, nesympatický a uječený dement. Nedá se na to koukat.

Svět podle Jima (2001) (seriál)

Opravdu se po těch letech není schopný naučit že se do kamery nečumí . . . v každém díle který jsem zatím viděl je to několikrát. Buď je debil režisér(a je když to tam nechá) nebo Belushi.

Barva vítězství (2016)

O * méně za patnáctiletého Hitlera a nepodobného Goebbelse. Jinak super, moc se mi to líbilo.