Americký sniper (2014)

Amíci musí točit tito agitky. Už i u nich začínají chápat do čeho je Bush uvrhl.

V oku tornáda (2014)

JENOM IDIOT by dával nedýchajícímu člověku pod hlavu bundu. Scénárista nebo režisér by si měli dát pár facek a projít si nejdřív základní úkony záchrany utonulého. Nejspíš nebyl jeho hezký ksichtík v záběru tak to podpořili tímto stupidním řešením. Jinak to šlo ale Twister byl dřív a lepšejší. Hue

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

5* Do odchodu Charlieho, zvyk je zvyk a Kačera tam nevidím rád a proto jsem přestal sledovat, netáhne mě to.

Evoluce (2011) (studentský film) odpad!

Od začátku tohoto "díla" byl vědec jasně definován, arogantní, egoistický, namyšlený debil. Konec filmu byl dopředu znám. U čeho jsem se nejvíc zasmál? Když padla tato věta: "Chtěli jsme mluvit o důkazech" Opravdu!!! Dejte mi jeden jediný důkaz o bohu a můžeme se bavit dál . . . bylo by to krásné věřit a pořád se na ten svět usmívat v blažené vědomosti že přijdu do nebe ale není evolucežel čemu věřit když vidím co je schopný člověk udělat jinému člověku. Jestli je, půjdu do pekla ale u božího soudu budu mít spoustu otázek. "Lidské nebe? Co vás nemá, lidé nepřijdou do nebe, to si jenom někdo vymyslel aby jste se všichni nezbláznili!" - Kryton

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Během tří dnů komplet shlédnuto a 5 hvězdiček dávám bez rozpaků. Jo a kupte už Vetchému normální rifle a ne o tři čísla větší. edit po posledním dílu: Neměl seriál skončit, velká škoda. Jedna z mála věcí co se ČT povedla na jedničku a i toho Loje jsem vzal na milost.

Quantum of Solace (2008)

Myslel jsem že to bude Brosnan ale Craig je zatím best Bond. Jeden výraz, jedna tvář. Ze všeho vyklouzne s dokonalostí, ladností a neskonalou logikou.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Šílená zhovadilost ale hodně jsem se bavil a Backstreetboys mě rozsekaly na kusy.

Sanitka 2 (2013) (seriál)

Po třech dílech bych čekal víc záchranky a ne neustálé řešení osobních vztahů. Na to vám sere pes pane Renč, chceme akce záchranářů už jenom proto že si velice vážím jejich práce a o tom ten seriál má být. Zatím dávám 3*, uvidíme jestli se z toho stane ordinace v zahradě nebo pořádná oslava záchranných složek. ps: Po devíti dílech je to trochec lepší ale pořád chybí pořádná akce. Stále zklamání ale na odpad to určitě není. ps: Konec seriálu, mírná spokojenost zvedám o jednu.

Croodsovi (2013)

Douglas mě rozšvihal s koutoulem a pak focení, prostě nářez. Velice jsem se bavil. . .