Pacifik (2010) (seriál)

Tohoto jsem se bál a celou dobu se tomu vyhýbal, až teď jsem to zkoukl. Většinou nuda, romantika, lásky a další blbosti přitom se toho tam dělo tolik že by se na nějaké debilní vztahy mohlo kliďánko vyprdnout a dát tam více akcí. Vždyť je toho tolik co tam ti kluci zažili. Hodně mé hodnocení ovlivňuje i moje několikanásobné shlédnutí Bratrstva neohrožených které si asi pustím znova abych si zpravil chuť od Pacifiku.

Terorismus: obchodní centrum v Keni (2014) (TV film)

Uf, těžko to překousnout. Hodně silný, emotivní a plný "obyčejných" Hrdinů kteří překonali absolutní neschopnost ""bezpečnostních"" složek Keni. Ještě jednou uf, takhle napjatý, dojatý a kdovíčeho ještě -tý jsem opravdu dlouho nebyl.

Adolf Eichmann (2007)

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Absolutně nesympatický a nekoukatelný vyšetřovatel. Seru na jeho rodinu a seru na jeho pocity chtěl jsem vidět příběh toho zasrance a masového vraha a . . . hovno.

Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Miluju katastrofáky, efekty, obrovská zkáza a nakonec to zachrání jeden maník s neustálou potřebou používat klišé a idiotské proslovy a ani jedno tu nechybělo.

Top Gear (1978) (pořad)

Mé hodnocení se týká doby před odchodem Orangutana, Křečka a Kapitána Šneka. Viděl jsem pár "nových" dílů a nebudu to měnit . . . vím že to je klišé . . . ale není to ono.

Šťastné pondělí (2016) (pořad) odpad!

Viděl jsem pár dílů . . . soudruh Šídlo by velmi dobře zapadl do struktur bolšefilcké novinářské mašinérie před r. 89. Hrozná sračka a přirovnání k soudruhu Oliverovi, jak si tu mastí šulínky někteří vyznavači tohoto dementa, velice sedí.

Rick a Morty - Série 1 (2013) (série)

Asi to dělá ten debilní český dabing(neposlouchatelný Carda) ale zkusím tomu dát ještě šanci, zatím sračka.

Pořad (2015) (pořad) odpad!

Politické agitky zaměřené jedním až po prdel naplněným pokryteckým směrem považuji za absolutní odpad a tento vyžranej debil bez bez špetky vtipu a celá propaganda svazácké rádoby televize Stream je tím narvaná.